Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyfolytában ugat a kutyám...

Egyfolytában ugat a kutyám hogyan tudnám kicsit lecsendesíteni?

Figyelt kérdés
5 éves Labrador szuka, most kezdte délután 4 körül azóta állandóan ugat főleg az utca felé pedig alig van kint mozgás, udvaron van kint mindig nem szoba kutya, van kutyaháza de a pince is nyitva oda is le tud menni, de valamiért nyugtalan most. Enni kapott ma eleget, inni is tud, foglalkozva is lett vele, nem tűnik betegnek sem.

2015. dec. 24. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán meg kellene tanítani neki a "csend legyen" parancsot.

Drasztikus módszernek tűnik, de ordíts rá, hogy csend legyen, ha ez sem használ, kis kavicsokkal megcélozhatod és elküldheted a helyére. Ha elég tanulékony, pár ilyen akció elég lesz hozzá és már a csend legyen-re is hallgat. De inkább ez, mint hogy holnap megmérgezzék mert nem tudta befogni a pofáját. Nagyon idegesítő tud lenni a folytonos ugatás, én bizony a szomszéd kutyát is megtanítottam kavicsokkal erre (ha már a gazdája nem vette a fáradtságot), kicsit sok volt az éjjeli, ok nélküli ugatása. Mára nagyon szófogadó ő is.

2015. dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kis pincsim szokott ugatni de a "Bobbi kussolj"-ra abbahagyja :D
2015. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fektesd magad mellé ;) tuti bevált módszer
2015. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!