Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyagazdik! Kint mernétek...

Kutyagazdik! Kint mernétek hagyni a kutyátokat, vásárlás közben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 17:41
1 2 3
 11/21 Akiteki ***** válasza:
89%
Csak az utcánkban a kis bolthoz. A főútnál nem. Gondol egyet, elrágja a pórázt, vagy elszakad vagy fene tudja, látom a rémeket és máris kirohanhat egy autó elé.
2010. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban lakom, jóformán csak én sétáltatok rendszeresen. Én kint hagyom őket a bolt elé kötve, persze nem nagybevásárláskor. Mindenki ismer minket, ha véletlen kutya nélkül megyek valahova, akkor valaki mindig beszól, hogy az ebek hol vannak :) Persze ezt egy nagyvárosban már nem tenném meg.
2010. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Akiteki ***** válasza:
100%
Egyszer kikötöttem a bolt elé. Nem telt el 1 perc, elrágta a pórázt és rohant be utánam a boltban. Volt némi riadalom a szalámispultnál, mert 76 centi a marmagassága.:)))
2010. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nekem egy amerikai bulldogom van, és csak két dolog miatt merem kint hagyni a bolt előtt, amíg 1 percre beszaladok:

1. a kinézete miatt senki nem merne hozzányúlni, pedig olyan kis mafla!

2. kisvárosban lakom, ahol nem volt még kutyalopás!


de csak nagyon rövid időre hagyom egyedül, és végig nézem a boltból!

nagyvárosban, sok autónál, sok embernél biztos nem hagynám a bolt előtt!

2010. márc. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én már volt hogy többször is kint hagytam,nem lett semmi baja.De egyszer arra mentem ki hogy egy cigánygyerek megütötte!Aztán olyan jó roma mentalitással elküldtem őket oda ahova valók!Azóta nem hagyon magára soha.
2010. márc. 25. 07:00
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
soha, ha tudom, hogy be kell mennem vhová, akkorjön velem vki és addig megvárnak kinnt együtt.:) de egyedül semmilyen körülmények között.
2010. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősőm kistestű kutyáját lepisilte egy részeg hajléktalan a bolt előtt. Az enyém meg akkora, mit egy jól megtermett felnőtt férfi, és habár kezesbárány, az emberek tartanak tőle, én meg nem akarom riogatni a járókelőket. Szóval vagy ketten megyünk vásárolni és az egyikünk kint marad a kutyával, vagy kutya nélkül vásárolunk.
2010. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Akiteki ***** válasza:
100%

Múltkor kutyával voltam és be kellett mennem egy bankba.

A biztonsági őr vigyázott rá. Legalább valami hasznosat is csinált:))

2010. márc. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha pl. kocsival vagyunk akkor persze, mivel naponta visszük kocsikázni, néha beugrunk egy boltba, addig otthagyjuk az autóban őt, elvan közben felmászik oda hátra, és nézelődik :D HA gyalog lennénk akkor tuti nem
2010. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!