Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig szobatiszta kutyáim...

Eddig szobatiszta kutyáim elkezdtek jelölgetni a lakásba. Miért? Hogy szoktassam le őket?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 08:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős kutyusokról van szó? meg kell erősiteni a rangsort!
2010. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek. Ugyanis az enyém is már szobatiszta volt, majd elkezdett jelölni a lakásban. Mint kiderült, falkavezérnek képzelte magát és ezért csinálta. Elkezdtem alkalmazni Jan Fennell - Hallgassunk a kutyánkra c. könyvében leírtakat nagyon komolyan és két hónap múlva meglett az eredménye. Most már végérvényesen elfelejtettük a jelölgetéseket és a rangsor is helyreállt.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek és mi a nemük? A falkavezérséggel hogy állsz?
2010. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
Nem lehet, hogy tüzelő szuka van a környéken? Régen az enyémek is csináltak ilyet. A töketlenítés segített a dolgon.
2010. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Van egy 6 éves yorki és egy 3 éves mops a lakásban. mindketten kanok. Régen utálták egymást pontosabban a yorki nagy ívben elkerülte ma már akár 1 ágyben is elvannak. eddig nem volt ilyen gond csak amióta egyedül hagyjuk őket, mert nincs ki vigyázzon rájuk azóta kezdték el. van még az udvaron még egy b.pásztor szintén kan akivel pedig nem nagyon érintkeznek 1 hónapja, mert megharapta a yorkit így amikor a kicsik levegőznek a nagy bezárásra kerül a keneljébe.

A rangsor??? a yorki mindig oroszlánnak hiszi magát a mopsot szerintem egyáltalán nem érdekli ő olyan szarok a világba típus. de nem tudom....

2010. márc. 26. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!