Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket ajánlanátok?

Ti melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Véleményetek szerint allergiás/érzékeny emésztésű kutyáknak melyik táp a jobb ebben a kategóriában ?


Purina Dog Chow Adult Sensitive lazac vagy a BRIT PREMIUM LAMB & RICE ?


2016. jan. 1. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha csikeallergiás, és tényleg allergiás, akkor egyik se. Keress olyan tápot, ami tényleg hipoallergén, nincsenek benne ilyenek, hogy csirkezsír, meg azonosíthatatlan tételek, mint "hús és állati termék", meg "olajok és zsírok", mert az nagy valószínűséggel csirke, hiszen az a legolcsóbb.
2016. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Brit Premium. De allergiás kutyának kifejezetten hipoallergén tápot keresnék, mert a Brit-ben van csirkezsír, ezért nem biztos, hogy beválik. Érzékeny emésztésű kutyusnak már valószínűleg jó lesz. :)
2016. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az állatorvos többek közt a Brit Care-t ajánlotta, de abba is van csirkezsír....
2016. jan. 2. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én abban csak szárnyaszsírt láttam, ami persze lehet csirke, de a Brit egy elég jó cucc, nem hiszem, hogy ezen megbuktatnák a hipoallergén tápjukat. Én kipróbálnám.
2016. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a nem hipoallergén Brit Care-ben láttam csirkezsírt, de hát nyilván nem azt kell nézni :)
2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!