Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem olyan tápot...

Ajánlanátok nekem olyan tápot ami teljesen gabona mentes?

Figyelt kérdés
Most tilos élesztő tartalmú tápot ennie a kutyámnak. BARF kizárva.
2015. dec. 5. 18:24
 1/3 Maxitabi ***** válasza:

Szia: acana: pacifica,ranchlands,grasslands,wild prairie; orijen összes száraza; taste of the wild összes; wolfsblut tápok; brit care tápjai;

N&D tápjai; nutrivet tápok; lupo sensitiv -2 táp is;happy dognak is van kettő gabonamentese....

DE! nézd meg az összetételeket,mert élesztő ettől még lehet bennük!!(pl zooplus-on van külön gmentes keresés)

2015. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legjobb táp az Orijen Red, és Acana Ranchland... legalábbis az Alphazoo-ban ezek a legjobbak. Ja, meg az Earthborn tápjai, pl az egyik yukkát tartalmaz (yukka pálma)..34.000 Ft/13 kg, ilyet azért kevesen vesznek a kutyának, egy ismerősöm csak Orijennel etette a kutyáját, mert finnyás volt..jobban étkezett, mint a gazdi.
2015. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orijen, GranataPet - nekünk ezek váltak be
2015. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!