Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a legdrágább kutyafajtá...

Melyek a legdrágább kutyafajták ma Magyarországon, és kb. mennyibe kerül egy kölyök tenyésztőnél, hobbi célra?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Masztif
2016. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik legdrágábbak talán a nyomott orrúak pl. Boston terrier, Francia bulldog, Angol bulldog. De még van sok drága kutya Mo-n
2016. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fáraókutya. Egy kennel van Mo.-on, és kb. ötmillió forintba kerül darabja. Ehhez képest egy ötszázezres pomerániai törpespitz kifejezetten olcsó.
2016. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés érdekes. Legdrágább de hobbi célra. Nem hiszem hogy a legdrágábbnál külön mérik az árat. Egy amstaffnál talán, mivel ott inkább a fajta rehabilitálása a cél. Ott ha tényleg hobbira kell akkor a 150k lehet 80-is. Persze ennél vannak ott is drágábbak, ez csak egy példa.
2016. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsiben gondolkodsz. Vegyél netről, párezer euróért, kölyköt, még többért felnőtt, előképzett kutyát. Ha jól értem, az számít, hogy minél drágább legyen, presztízskérdés nálad?
2016. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös: egyáltalán nem. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem. Elsőnek még véletlenül se vennék ilyen drága kutyát (meg később sem). Szeretném, ha fajtatiszta lenne, az igaz, de nem vagyok sznob. Nem az ár vagy az egzotikus kinézet a legfontosabb szempont, hanem hogy maga a kutya tetsszen, külső-belső tulajdonságaival együtt. Nekem a két álomkutyám a szamojéd és az aussie. A szamojéd sem a legolcsóbb, de tudtommal még mindig jóval kevesebbe kerül egy kölyök, mint itt Angliában, ahol sajnos a 10 legdrágább kutya között van. Az ausztrál juhász pedig értesüléseim szerint kb. 100-250 000 ft körül van...
2016. jan. 3. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!