Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül ráléptem a kutyám...

Véletlenül ráléptem a kutyám mancsára mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 9 hetes labrador kiskutyám és véletlenül ráléptem a lábára fa papucsal visított egy nagyon nagyon nagyon nagyot!!! Nagyon bűntudatom van miatta noha nem direkt volt. Mit csináljak a kutyával?
2016. jan. 3. 00:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem tört el a lába, ha reggel sántít, mindenképpen vidd el dokihoz. Jobbulást neki!
2016. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ha nem húzza a lábád, vagy látod hogy fáj neki, akkor semmit. Véletlen volt, előfordul, emiatt ne emészd magad, legközelebb majd odafigyelsz.
2016. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj mig nem az ojtoval csukod oda a kutyust. Nekem cicám van o mindig ott van az ember lsba alatt szegénynek a lábára nem is egyszer raleptem, mindig duzzzogott de egy finom étellel vagy egy jo jatszassal vagy has vakarasaval ki lehetett engesztelni. Es hat a bűntudat meg van utanna mindig. Figyeljel ta. Ha nem hasznalna a lábát... Akkor orvos.
2016. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi kb a 8 hetes kutyánk lábát csuktuk oda véletlenül az erkényajtóba, nem állt rá, hivtuk a dokit, aztán 1-2 perc múlva már ugyanugy ráált, mondta a doki, hogy szokott ilyen lenni


ha nem sántit, akkor nincs semmi gond, ha igen, akkor doki

2016. jan. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt, cseréld le a fapapucst!

Továbbá, hajlamosak nagyon hangosan sikítani, mert fiatal és megijedt (a falkavezér miért bántja?), s fájt is neki..

Állatorvos!

2016. jan. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amugy szeretgesd meg!
2016. jan. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ne aggódj, a kutyák úgy vannak összerakva, hogy kibírják az ilyeneket. Nálunk van 5 kutya és 5 ember egy házban. Hetente legalább egyszer megtörténik, hogy egymás útjába kerülünk és ilyenkir megy a nyüszítés, a visítás, de pár perc múlva el is felejtik. Ritka, hogy úgy rálépjen valaki a kutya lábára, hogy abból baja legyen. Ha esetleg másnap is sántít, akkor lehet vinni állatorvoshoz, de ő sem fog sokmindent csinálni vele.
2016. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát inkább azt mondanám, mit ne csinálj: traumát. Se magadnak, se a kutyának. Ráléptél, nem tört el a lába, jóvan, legközelebb majd nem lépsz rá. Ennyi. :)
2016. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi is sokszor rálépünk a kutyáink lábára,mert van,hogy a hátunk mögött sertepertélnek. Egyik 4 kg a másik 5. Sose volt gond. Cipővel is léptünk rájuk. Nem fogjuk fel tragikusan.


Eddig 13 év alatt egy kutyánk se sántult le amiért ráléptünk a lábára,kistestűink voltak és vannak :D

2016. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!