Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat az állandó ásásról?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves terrier keverék kutyusom és nagyon nagy gödröket szokott ásni. Kutyaiskolába azért nem tudom vinni, mert anyagilag ez túl sok pénz volna számomra. Kérlek titeket adjatok tanácsot, mit kéne csinálnom?

2016. jan. 3. 11:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogyha sokat foglalkozol vele és kifárasztod rendesen, akkor nem csinál ilyeneket. de nyilván ha látod hogy mégis ás,akkor rá kell szólni erélyesen,hogy tudja ezt nem szabad.. mert a végén az utcára ássa ki magát, aztán lesheted hova tűnt.
2016. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A kutya általában unalmában ás.

Sokkal többet kell vele foglalkozni, mind fizikailag, mind szellemileg (tanulás) elfárasztani minden nap. Hosszú, futással egybekötött sétákat tenni.

Játszani más kutyákkal.

Nevelés, lefárasztás segíthet.

2016. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
63%
Esetleg egy picit rácsapni a fejére, (nyilván nem akkorát, hogy beleszédüljön) és húzd össze a szemöldöködet amikor rászólsz, hogy hatásosabb legyen a kutyusnak.
2016. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ásd vissza a lyukakat de ezt csak idéglenesen tedd én úgy hallottam hogy a kutya ott nem ás ahol sok a zöld fű mert úgy nehezebb ültess füvet és amíg kinő addig zárjátok el valahova!
2016. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Próbáld azt hogy kutya iskolába járatod hátha abba hagyja.és ha működik akkor jutalmazd meg.
2016. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Talán wikipédián megtudod nézni azt hogy ilyenkor mit lehet tenni.
2016. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha pont látod azt hogy ha éppen látod hogy ás akkor csapj egy picit a lábára!
2016. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A kutyust naponta kétszer szoktam sétáltatni, ha van időm rá akkor játszok is vele. Nagyon hiperaktív állatka.
2016. jan. 3. 16:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség a kutyáknál akkor szokott kiváltódni mikor szívfájdalma van unatkozik vagy mikor irigy legtöbször akkor csinálják ezt amikor egy kutyát elvisznek sétálni és az látja hogy a másik vígan megy ő meg nem ha szívfájdalma van akkor szomorú és ezért ás ha unalmas akkor valamivel elkel töltenie az időt és ha irigy akkor meg egyen ideges is és haragszik ezért ás.Próbáld a legtöbször sétálni vinni amenyiszer alkalmad van rá.
2016. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy te viszed sétálni!!!!!!!!!!!!!!!!?
2016. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!