Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta legyen? Kertes...

Milyen fajta legyen? Kertes házba vennék nagyrészt kint élő kutyát. Keverék is lehet.

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 10:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, például, hogy mennyit tudsz/akarsz vele foglalkozni, sétálni menni, stb. Aktív, sportos, kirándulós életet éltek a kutyával együtt, vagy inkább otthonülősek vagytok.

Egy életmódotokhoz illő, nem rövid szőrű keveréket ajánlok.

2016. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sportos-otthonülő: a kettő között.

Napi 1-2 órás séta fér bele szántóföldön, más kutyákkal.

2016. jan. 5. 10:49
 3/18 bollocks ***** válasza:
Menj el a legközelebbi menhelyre, mondd el az igényeidet, és ott majd segítenek.
2016. jan. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A menhelyeken foglalkoznak annyira a kutyákkal, hogy meg tudják mondani, passzolni fogunk-e? Van két kisgyerek is. (NEM nekik vesszük a kutyát, hanem nekünk, szülőknek.)

Van olyan menhely, amit kifejezetten ajánlanátok/nem ajánlanátok?

2016. jan. 5. 11:15
 5/18 Mulder614 ***** válasza:
0%
közép ázsiai juhászkutya
2016. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bollocks ***** válasza:
A jobb menhelyeken a gondozók, jobb esetben az ideiglenes gazdik ismerik a kutyákat. Nekik is érdekük, hogy hozzád illő kutyát adjanak oda, mert így nem fogod két hét múlva visszavinni. Menhely ajánlásához jó lenne tudni, hogy az ország melyik részén élsz.
2016. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mulderkém! ÉN, veled ellentétben tudom, hogy nekem nem való KÁJ. :)

Ne ajánlgasd, mikor a sajátoddal sem tudsz mit kezdeni!

2016. jan. 5. 11:23
 8/18 A kérdező kommentje:

Tényleg, nem írtam, hol lakom.

Dunaújváros mellett, mondjuk 70-80, ne adj isten 100 km belefér.

2016. jan. 5. 11:24
 9/18 anonim ***** válasza:
TordasZoo-ban biztos tudnak így ajánlani kutyát. Ott foglalkoznak velük és ismerik is a kutyákat, valamint nekik sem érdekük h 1 hónap után visszapattanjon a kutya. Én tőlük fogadtam örökbe, és azóta 2 másik család a barátaim közül. Egyikünk sem bánta meg.
2016. jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jan. 5. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!