Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 13hetes amstaff...

Van egy 13hetes amstaff kiskutyám tudnátok segiteni hogy hogyan neveljem? Hogyan tanítsak meg neki alap parancsokat stb!?

Figyelt kérdés

Meg annyit hogy elege vad ! Például ha bejön a macska a szobába és elkezdem simogatni akkor rögtön neki megy pedig meg kicsi !! Vagy ha elviszem sétálni akkor is az utcán nála sokkal nagyobb és idősebb kutyáknak megy neki

Kerlek ha tudtok tanácsot adni segítsetek mert van egy baba is a családban és semmilyen esetre sem szeretnem hogy valami gond tortényen! !!!


2016. jan. 5. 11:46
1 2
 11/14 bollocks ***** válasza:
Szerintem keress neki új gazdát, még nem késő, és talán nem fogunk a híradóban viszontlátni.
2016. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De, gond, hogy befelé állnak a lábai! Ez rossz etetéstől, rossz tartástól, vagy eleve örökletes is lehet. És az is gond, hogy még nem kapott oltásokat! Féreghajtót kapott? Mindenképp orvos minél hamarabb!


Viszont az egyértelmű, hogy valami alja szaporítótól vetted, gondolom, hogy spórolj az áron. Így a viselkedése is fakadhat ebből, nem megfelelő az idegrendszere. És persze nem is megfelelően neveled, szocializálod. Így kutyasuli, szintén minél hamarabb! Ha így haladtok, akkor egy fegyver lesz a kutyádból, aki rád is, a gyerekre is, más kutyákra is és más emberekre is veszélyes!

2016. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A setat meg azonnal szuntesd meg oltasok nelkul mert belehal a kutyad! Mig nincs meg az oltassorozat addig NINCS seta. Ha lett volna orvosnal akkor ezt ott is kozlik. Tessek nagyon gyorsan es rengeteget olvasni errol ankutyarol. Nem szeretnem ha az enyemre is mutogatnanak a sok tudatlan es felelotlen gazda miatt.
2016. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Viszont az egyértelmű, hogy valami alja szaporítótól vetted... Így a viselkedése is fakadhat ebből, nem megfelelő az idegrendszere."

Én tenyésztőtől vettem az enyém, mégis egy domináns kis köcsög :) volt mikor elhoztam. De 13 hetesen már igencsak megfeledkezett erről.

2016. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!