Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap észre vettem hogy a...

Palatinus Liliána kérdése:

Egy nap észre vettem hogy a kutyám nagyon lesoványodott, (tacskó) nem akar enni, né-néha iszik. És a kedve is nagyon szomorú. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Eddig mindig kísérgetett mindenhova, megvárt az iskolánál, elkísért a bóldba, vidám volt és sokat evett. Sok időt töltök vele, de nem tudom mi baja lehet. Az állat orvost felhívtuk de nem jött ki megnézni :/ Nem tudom nézni ha a kutyám szenved mert nagyon szeretem <3

2016. jan. 5. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne nézd! Hívj fel másik állatorvost! Vagy szimplán vidd el a rendelésre!
2016. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én kutyámmal is ez történt,ő allergiás volt.
2016. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

És ha az állatorvos nem jön ki, akkor nem kéne másikat keresni? Ha annyira szereted a kutyád, addig keress orvost, míg egyet el nem érsz, és meg nem vizsgálja a kutyádat, sőt, a legjobb az lenne, ha a rendelőbe vinnétek!

A lesoványodás viszont nem hiszem, hogy egy nap alatt történt...

2016. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az állatorvost nem felhívni kell, hanem megfogni a kutyát, elvinni egy állatorvosi rendelőbe, ahol kivizsgálják normálisan.

Házhoz járó állatorvos úgysem tud ezzel mit kezdeni, mert lehet például, hogy vért kell venni tőle, labort csinálni.

Tehát, vidd el rendelőbe!

2016. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, akkor néhány dolog:

- Lesoványodni nem egy nap alatt szokott a kutya. Lehet, hogy nagyon szereted a kutyádat, de sokkal jobban kellene rá figyelned.

- Egy betegséggel szemben a kihívós állatorvos szinte semmit nem ér. Nektek egy jól felszerelt állatorvosi rendelőbe kellene bevinni a kutyát, ahol tisztességesen megvizsgálják. (A kihívós doki kb. arra jó, hogy az oltásokat beadja.)

- Ilyen mértékű viselkedésváltozással AZONNAL állatorvoshoz kell fordulni. Ha az egyik nem elérhető, akkor keressetek egy másikat! Ha leírod, merre laksz, talán még ajánlani is tudunk másik orvost.

Egy tacsi nem lehet több 10 kilónál, ha minden kötél szakad ölben vagy szatyorban is lehet vinni.

2016. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tiszaalpáron lakunk és errefelé nem nagyon van állat orvosi rendelő
2016. jan. 6. 17:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor vidd másik városba, ami hopzzátok közelebb esik. Ha ezt nem tudod teljesíteni, vagy nem akarod, ne tarts állatot, hiszen ÉLŐLÉNY, és felelősséggel tartozol érte!

Tiszaalpáron egyébként két állatorvos is van, valakihez csak el tudnád vinni.

[link]

2016. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Láttam az üzeneted!

Itt vannak a Kecskeméti állatorvosok. De ezt te is megkereshetted volna.

[link]

2016. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!