Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem nyalogatja a tökét...

Miért nem nyalogatja a tökét a kutyám?

Figyelt kérdés
Már 1 éves és még eddig egyszer sem nyalogatta, SOHA (de tényleg soha)! Ezt leszámítva makk egészséges, a bundája is fénylik, jó tápot kap. Csak nem értem, hogy ezt a teljesen alapvető dolgot mért nem akarja csinálni. Próbáltam rákeresni a problémára, de úgy látszik eddig még ilyet más nem tapasztalt, mindenkit csak az érdekel, hogy miért nyalogatják a kutyák a töküket. Egy angol szöveget találtam, ami tesz ilyenről említést, és arról is kiderült, hogy egy regény... Angol staffordshire bullterrierről van szó egyébként.

2016. jan. 5. 18:36
1 2
 1/12 bollocks ***** válasza:
72%
Nyald meg neki te, hogy tudja meg, milyen jó érzés, utána fogja csinálni magának.
2016. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Próbáld meg, hogy máshol veszed neki a tököt, lehet, hogy a tescost (vagy amilyet vettél neki) nem szereti.
2016. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mézet is csurgattunk rá, de még azt sem volt hajlandó lenyalni róla.
2016. jan. 5. 18:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a viccesedők inkább ne írjanak.
2016. jan. 5. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim és Uraim!

Íme a nap kérdése!!!

2016. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az elmult napok alatt a nem tudom hanyadik hulye aki staffordshire-t tart. Teszthez kene szerencsetlenek tartasat kotni. Mezet csorgatsz a kutya tokere es mi ne vicceskedjunk? Edes istenem...
2016. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:( Tehát normális választ itt nem fogok kapni.
2016. jan. 5. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Macimezes flakonbol toltatok vagy kentetek a mezet? Kivel csinaltad? Van olyan kutya ahol csak az mukodik ha az unokatesoddal egyutt eperlekvart kentek. Barack nem jo es a nagymuter se. Valamiert ezeket nem birjak a kutyak. Erthetetlen de igy van. Es meg egy komoly problema van. Az hogy ezt te komolyan is gondolod basszus :D Miert kene nyalogatni a toket. Teljesen elmentek otthonrol, de tenyleg? Elkepzelem hogy masodmagaddal mezezed yzerencsetlen golyoit... Csodalatos... Kerdezd meg az alatorvosotok. Lehet o is akar egy jot rohogni ;)
2016. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet nem tudtad, de igazából semmi baja nem lesz a kutyának, ha nem nyalogatja a tökét, nem értem, hogy neked miért fontos, hogy ezt csinálja. Amúgy nem normális kérdésre ne várj normális választ.

2016. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Attól, hogy egy probléma viccesnek hat, vagy esetleg zavarba ejtő, attól még probléma marad.


Azért kérdeztem meg, mert általában szokták csinálni a kutyák, és gondoltam, hogy okkal teszik. Könnyen meglehet például, hogy a kutyák nyálának az összetétele olyan, hogy jó hatással van az egészségükre, ha nyalogatják ott lent magukat, és ahogy felszívódik a bőrükön keresztül, jót tesz a bélműködésüknek. Persze ezt csak kitaláltam, de akár igaz is lehetne.


A mézes dolog tényleg vicces volt, de egyszer kipróbáltuk, és senki sem sérült meg.

2016. jan. 6. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!