Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Időnként remeg a kutyám....

Időnként remeg a kutyám. Mitől lehet? Az esetről bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy németjuhászom. Egy hónap múlva lesz 12 éves, eddig semmilyen tipikus németjuhászbetegség nem jött elő nála, maximum annyi, hogy kicsit nagyot hall szegénykém. Ezen felül ugyanúgy játszik, hempereg a hóban, vízben, labdázik és féltékenykedik a másik kutyámra,mint kiskorában. Napokban vettem észre rajta, hogy időnként remeg. Eleinte azt hittem fázik kint, mert a vízben fekszik ( nem hajlandó máshova feküdni csak az ajtó elé, oda meg befújja a szél a havat). Beengedem akkor abba is marad. Ma reggel is beengedtem hogy azért ne fázzon (ha egyedül vagyok akkor jöhet be, anyum nem engedi meg hogy bent legyen). Amikor aludt nem remegett. Megsimogattam kicsit ültem mellette, amikor pedig fel akartam kelni nekiállt remegni. Simogattam és elmúlt.

Szimulál vagy esetleg van valami komoly baja?


Nagyon szeretem, ha valaminek az előjele szeretném mielőbb megelőzni a bajt.. :(

19L


2016. jan. 6. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy fázik. Jó lenne ezekre a fagyos éjszakákra legalább fagymentes helyen elhelyezni őt.

Okozhatja fájdalom is a remegést.

A kora miatt érdemes megnézetni azért dokival.

2016. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bár úgy vettem észre tényleg csak akkor csinálja ezt, ha fel akarok kelni mellőle. Figyelem napközben semmi. Semmi nem utal fájdalomra vagy félelemre se. Remélem csak figyelmet akar, de azért megfogadom a tanácsot, amilyen hamar lehet állatorvossal is konzultálok :) Köszönöm! :)
2016. jan. 7. 07:04
 3/3 anonim válasza:
Fázik. És ez teljesen normális hisz kint minuszok vannak viszont abban is van valami hogy szimulál esetleg fél valamitől valljuk be ha 12 éves már öreg kutyus és a német juhászoknak ez az átlag életévük remélem nem komoly :)
2016. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!