Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok Shorty Bull-t venni?

Szancsusz kérdése:

Hol tudok Shorty Bull-t venni?

Figyelt kérdés

#Shortybull
2016. jan. 7. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Minek?:D futni nem tud, lep kettot es kifullad

Ezek milliokba kerulnek(nem viccelek!) abbol mar tudsz venni par normalis KUTYAT, akik mutatnak is valamit...

2016. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg van ilyen kutyad hogy tudod hogy nem tud futni? Nem pont a kerdesre valaszoltal....amugy ha erdekel olvass utana kicsit es rajossz hogy koze nincs ahoz amit leirtal :)
2016. jan. 7. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehol. Nem elismert fajtát szaporítótól tudsz venni, az meg azt ad neked, amit akar - általában véletlenül sem egy ritka fajtát, amit egyébként is nemrég mixeltek össze néhány másikból, tehát valójában még csak fajtának se lehet nevezni, inkább csak meghatározott típusú keveréknek.
2016. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Miért szeretnél ilyen fajta kutyát? [link]

Ez egy bulldog fajtamentés. Inkább ments meg egy kutyát a menhelyről.

"Ha kutyát akarsz sétálj be egy menhelyre és ha kutya nélkül távozol akkor neked nem való kutya"

Nem én találtam ki ezt a mondatot. Interneten olvastam de nagyon igaz.

2016. jan. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Ilyen kutyam van? Próbálj ertelmezni légyszives... soha nem kellene ilyen torpe dohányzó asztal.

Nem sok kulonbseg van kozte es az american bully kozott.

Nem valoak semmire, csak disznek jok.

Lattam már többet kiállításon,ezert is gondoltam, hogy hozzászólók. De ha egy kicsit is utana neztel volna,nem itt kerdezoskodnel

2016. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mit is vartam ettol az oldaltol..minden ember csak tamadni tud...van mar egy mentett angol bulldogom tehat egy kerdest tettem fel es nem arra voltam kivancsi hogy miert ne legyen ilyen kutyam....
2016. jan. 9. 12:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy utana neztem...es mivel nem talaltam magyar tenyesztot ezert volt a kerdes hogy hatha lehet itt is venni ....es azt sem ertem hogy az egyik azt irja hogy nem elismert fajta a masik meg hogy kiallitason latta... :D mindegy is koszonom a valszokat es annak is aki privatban segitett...
2016. jan. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!