Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a halam! Lehet h...

Eltűnt a halam! Lehet h megette a kutya? Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Volt egy bettám és nincs az akváriumban :S volt rajta egy kis tetőszerű műanyag dolog, nem láttam h el lenne mozdulva, de a hal nincs a helyén.. :S Voltak kis halaim régebben de azok is eltűntek.. Gondoltam a betta ette meg őket, de ezek után azt kell gondoljam h kiugrottak és a kutyám megette őket. Amilyen lökött ki is nézem belőle.. Oké a kishalak még hagyján, de ettől a nagyobbtól lehet vmi baja? :S Volt már valakivel ilyesmi? Nem látom a nyomát h kiugrott volna, de teleportálni még biztos nem tudott.. :D
2010. márc. 26. 11:16
1 2
 1/11 Akiteki ***** válasza:
Nem értek a halakhoz, de ki tudnak ugrani az akváriumból? A kutyusnak csak akkor lesz baja, ha valami mérgező hal. Egyébként simán megeszik.
2010. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megtaláltam közben szegényt.. Beszorult egy kagylóba és meghalt! Istenem még könnybe lábadt a szemem, annyira sajnálom szegény biztos szenvedett! :'((( Szeretett bujkálni ebben a kagylóban, de most beleszorult, jaj istenem szegény :(((((((( Tegnap még itt úszkált! :'( Már lassan 1 éve volt meg, jövőhónapban akartam neki venni egy nagyobb akváriumot és szépen megakartam csinálni neki, de már nem élte meg! :( Annyira sajnálom :S
2010. márc. 26. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
A döglött halak nagyon gyorsan kifehérednek és elbomlanak, pláne, ha még a többi ebbe be is segít. Én is "elvesztettem" így pár halat, a többiek gyorsan eltüntették.
2010. márc. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom a haladat!Oszinte reszvetem! Szegeny kis halacska,de ne szomorkodj,te mindent megtettel erte,nem a te hibadbol,halt meg ez baleset:-(Jobbulast! 22/L
2010. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami történt!

Nekem egyszer a szomszéd macskája bejött a házba és a teknőseimet megette! :(( Nem kellett volna nyitva hagyni az ajtót (szellőztetni) dehát ki gondolta, hogy a kutya mellett meg egyébként is be mer jönni a házba! Végig az egész folyosón, konyhán szobán...


Máskor vigyázz ezekkel a kagylókkal, nehogy előforduljon ilyesmi. Ne hibáztasd magad,sajnos olykor megesik az ilyen.

2010. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy sajnálod, én is minden kis és nagy állatot sajnálok, ha elpusztul. Pótold, és vigyázz rá jobban.
2010. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok! Nem gondoltam volna h ennyire belebújik, de soha többé nem teszek bele kagylót.. :( Én is olyan érzékeny vagyok, minden kis lényt tudok sajnálni hiszen nekik is ugyanolyan életük van! :(


Sajnálom a teknőseidet! :( De hát ki gondol ilyenekre h bemegy a macsek, kutyus mellett :S

2010. márc. 26. 12:40
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj! én is nagyon sajnálom a halacskádat, megértem a bánatodat.
2010. márc. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos Vagy...Szörnyű lehetett megtalálni.Sajnálom
2010. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részvét:)
2010. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!