Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap sajnos elütötte az...

Tegnap sajnos elütötte az autó a kutyámat, s aznap este még megette az ételét, de ki is hányta, s az a baj, hogy vért is hányt vele. Szerintetek milyen baja lehet?

Figyelt kérdés
válaszotokat előre is köszönöm

2016. jan. 12. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk, tegnap volt a híradóban, hogy valaki baseball ütővel verte agyon a kutyáját, miután azt elütötte egy autó. Szóval semmi sem lehetetlen...
2016. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire lehetsz színvonalas, ha azt az ócska tv2-t nézed. Egyébként már kezd javulni az állapota, de orvoshoz azóta sem vittem.
2016. jan. 14. 20:28
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Még Te mersz nekem beszólni, engem minősíteni az alapján, hol nézek bele a híradóba? Te senki?
2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező vagy egy buta kamasz, vagy egy érzelmileg, felelősségben mélységesen visszamaradott felnőtt. Vagy húszan írtuk az orvost, de gondolom dacból nem viszi el a kutyát. De minek is vinné. Ha túléli -maradandó sérülésekkel-, akkor neki volt igaza. Ha pedig nem élné túl, akkor úgy is hoz egy kölyköt tavasszal a szomszéd szaporulatából. Hisz a kutya csak egy fogyóeszköz, azért van, hogy éljen, majd meghaljon.
2016. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi lett a kutyával?
2016. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A kutyát orvoshoz vittem, majd a doki megvizsgálta s be adott neki pár gyulladás csökkentőt, meg adott továbbá injekciót hogy később adjam be neki(szintén gyulladás csökkentőt), valamennyire helyre is jött, most sajna a tórkával van valami, azt mondta a doki hogy egy daganat, amir újjonnan is gyulladás csökkentőt adot.

Amikor írtam hogy azóta sem vittem orvoshoz, csak hülyültem, láttam hogy mennyire nagy kutya fun-ok vagytok s hecceltelek, egyébként mikor kiírtam eyt a kérdést már este volt, s a doki nem tudta fogadni, s gondoltam rákérdek itt hátha valami okosságot összeszedek, ne harizzatok

2016. jún. 23. 20:27
 17/17 A kérdező kommentje:

De mondjuk a tv2-t azóta sem szeretem, szennyes kereskedelmi tv, amiért a személyiségünkkel fizetünk minden alkalommal mikor rákapcsolukn, nézzetek inkább dunát, vagy m1-t, meg nat geot. Persze ez az én véleményem, ettől eltekintve nedvesre izgulhassátok magatokat minden este a barátok köztön meg a jóban roszbanon

egyégként hajrá magyarok!!!

2016. jún. 23. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!