Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Schnauzer gazdik! Mesélnétek...

Schnauzer gazdik! Mesélnétek a kutyátokról? Tényleg hűséges, okos és játékos kutyák?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem hittem volna. Csodálatos, minden pillanatban elvarázsol. Póráz nélkül sétálunk. Hívom, azonnal visszajön leül elém háttal és tartja a nyakát, hogy rátegyem a pórázt. Mindent megért, csak még nem beszél :-) Csodálatos milyen okos és kíváncsi, egyszerűen minden érdekli, mindent ki akar próbálni. Imádja az almát a répát, a diót, a kenyeret. Volt már kutyusaim a kenyeret mindig kikotorták a tányérból. A tükörben megnézi magát és ha én is ott állok engem is néz a tükörben. Véd és őriz. Imád kirándulni velünk. Nem tudom mást mondani, csak hogy csodálatos teremtmény.
2016. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző voltam. Ha kutya iskolába tudnám vinni hát szerintem a csillagos ég a határ, hogy mit meg ne tanulna.
2016. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Neked milyen méretű snacid van? Törpe, közép vagy óriás? :)

2016. jan. 12. 18:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Közép :-)
2016. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont a kedvenc változatom. Az eredeti snaci. :D
2016. jan. 12. 20:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt: És milyen színű? Só-bors vagy fekete? Kan vagy szuka? :) (Magyarországon nem láttam még fekete közép schnauzert. Tenyészetből is csak só-bors van tudtommal, de így se egy gyakori fajta.)
2016. jan. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!