Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legszebb kutyafajta...

Melyik a legszebb kutyafajta és melyik a legnagyobb személyiség (nagy arc)? Szavazás!

Figyelt kérdés
Két külön kategória van tehát: 1-LEGSZEBB 2-LEGNAGYOBB SZEMÉLYISÉG
2010. márc. 26. 20:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
37%
Beagle a legnagyobb arc. Legszebb sztem a német juhász.
2010. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Akiteki ***** válasza:
56%

Sok hülye kérdés elhangzott már itt, de ez benne van a top10-ben. Persze, hogy mindenkinek a sajátja.

20:55 Hogy sikerült ilyen randa husky képeket begyűjtened? :)))

2010. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
54%
És neked melyik a ronda, ha szabad kérdeznem? Mert mindegyik gyönyörű!
2010. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
54%

20:55-ös vagyok

Miéééééért? :D Nem is rondák a képek. Jó, nem mondom az utolsó képen az egyik kölyöknek elég ijesztő feje vanXD de a többi igenis cuki:D

2010. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%
A mopsz a legnagyobb mindenben:d Ha már mindenki a sajátját írja,de ez olyan,mintha megkérdeznéd,h melyik a legszebb gyerek,és ott van a sajátod is a választhatók között:)
2010. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Annak aki azt írta top10 hülye kérdés: és honnan tudod hogy nem azért tettem fel a kérdést mert valójában nem is a válaszra vagyok kiváncsi hanem egyéb háttérstatisztikákat fogok nézni belőle?:)

Aki a rengeteg linket berakta meg igen gyors lehetett, mert van kép amire rámondanám h valami szaporítónál készült..a husky amúgy nekem is tetszik.

2010. márc. 26. 21:24
 17/34 Akiteki ***** válasza:
A belinkelt képeken a huskyk: mint husky borzasztó csúf mindegyik. Az utolsó meg valami szaporítótelepen készülhetett. Majdnem elsírtam magam a képek láttán.
2010. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Legszebb: mudi, dobermann, red merle aussie. Nagy arc: ilyen nincs, MINDEN KUTYÁNAK UGYANAKKORA EGYÉNISÉGE VAN és nem fajtától függ. Ha te pl. csendes vagy és van egy másik aki nagyszájú és középpontban van akkor ő nagyobb személyiség? Nem egyszerűen csak másmilyen?
2010. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a bulldog mind a kettő kérdésre... A legnagyobb formák,és annyira csúnyák hogy már szépek... :)
2010. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

21:12-es


Szóval kiegészítésként a labrador a legszebb, a beagle-ök és a labik a legnagyobb személyiségek. Aranyosan!

2010. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!