Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legszebb kutyafajta...

Melyik a legszebb kutyafajta és melyik a legnagyobb személyiség (nagy arc)? Szavazás!

Figyelt kérdés
Két külön kategória van tehát: 1-LEGSZEBB 2-LEGNAGYOBB SZEMÉLYISÉG
2010. márc. 26. 20:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A schnauzer a legszebb és a foxi. Sajnos egyik sem volt még nekem. Szóval személyiségre a legújabb, nagyon okos, erős egyéniségű roti-tacsi keverékemet mondanám. :)
2010. márc. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
51%
A legszebb a németjuhász, a legnagyobb személyiség staffordshire terrier.
2010. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Legszebb a skót juhász(nekem), legnagyobb arc a tacskó
2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Akiteki ***** válasza:
100%
Az én kutyám a legszebb, mindenki elbújhat mögötte!
2010. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen? És milyen kutyád van? Küldenél képet? Csak, hogy lássuk a világ legszebb kutyáját!:)
2010. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Akiteki ***** válasza:

Most megfogtál. 12 van mindegyik a világ legszebbje! :))

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A többit meg sem merem mutatni, olyan szépek! :))))

2010. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mindkét kategória: Dobermann:)))
2010. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
A német juhászkutya a kedvencem. Az első kutyám is az volt, meg a mostaniis az. 6 éves lesz idén, gyerekünk nincs, tehát gondolhatjátok, mennyire oda vagyunk érte. De nagyon szépnek találom a szánhúzó kutyákat, a retrievereket, az orosz agarat, meg még sok más fajtát. sokkal kevesebb az, ami nem tetszik, mint ami tetszik.
2010. márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a lényeg derült ki: a többség a saját kutyáját tartja szépnek, de a szépség és a nagy személyiség több esetben nem jár együtt-ez itt a lényeg:)
2010. márc. 27. 10:02
 30/34 A kérdező kommentje:

22:34-esnek pedig, aki tudom ki:)

attól hogy címeket elért kutyáid vannak az sokaknak nem jelenti azt hogy szép. Ez csak egy papír, sokszor vitatkozhatnánk is, hogy az kapta e aki a nézők többsége szerint is a legszebb volt a mezőnyben.

Én például nem szeretem az agarakat, főleg azokat nem amelyikeknek a szőr alatt foltos a bőrük. A huskys képnél speciál láttam már sokkal szebbeket, szval ez relatív és a papír nem sokat jelent a legtöbb ember számára.

bocs.

2010. márc. 27. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!