Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek cukik?

Szerintetek cukik?

Figyelt kérdés

szerintetek cukik? Szerintem nagyon édesek. És mielőtt írnátok hogy szapórítók csak úgy mondom hogy akeverék kutyákhoz vannak téve. Neketek melyik tetszik? Nekem az a fehér. (én barna pöttyösnek látom de azt írják hogy fehér)

[link]


2016. jan. 14. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyom cukik *-*
2016. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Ettől függetlenül szaporító.

6 hetesen adja a kölyköket,most kellett volna,hogy megkapják az első oltást! 8 hetes kor előtt törvénybe is benne van nem válasszuk el a kölyköket az anyjuktól.

De legalább ingyen vannak,bár ha azt nézem,hogy később kijöhet rajtuk diszplázia (aminek műtéte kb 100-200 ezer ft),mivel a dalmata arra hajlamos.Plusz náluk a süketség is jelen van. Nekem még ingyen sem kellenének,ne haragudj.


Amúgy minden kölyök kutya cuki,így ők is persze :)

2016. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól még szaporító, méghozzá a rosszabbik fajta, hisz nem a kölykök vagy a szuka érdekeit tartotta szem előtt, és nem az a célja, hogy minél egészségesebb, jobb idegrendszerű kutyák szülessenek.

Ingyen vannak persze, hisz keverékekért nem kérhet el pénzt. De rossz bele gondolni, hogy mégis milyen moslékkal etethette őket, gondolom se oltás, se féreghajtót nem kaptak.


Viszont ezt sosem fogom megérteni. Menhelyeken tucatszám vannak ilyen édes, aranyos csöppségek, azok még sem kellenek neked sem, és sok hozzád hasonló embernek sem. Csak a szaporítótól származó kutya kell.

2016. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 elwera ***** válasza:
A 3/4 és a 4/4-es kép tetszik.
2016. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A második és harmadik válaszolónak mondom hogy nem akarom elvinni őket (őt). hol írtam én azt hogy szeretnék elvinni egyet is? Ez csak egy szimpla kérdés volt. Mért kell egyből felháborodni? A többieknek köszönöm a válszt
2016. jan. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!