Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korában kell...

Mennyi idős korában kell "belevágni" a fülébe és a farkát levágni a cane corso-nak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 22:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy leakarom vágatni neki?Még kutyám sincs..Megkérdezni sem lehet?Csak kíváncsi voltam,mert azthittem hogy amikor megszületnek utána..
2010. márc. 27. 12:27
 12/16 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy lehet kérdezni.:)

De a KELL szót használtad.Szerintem egyáltalán nem KELL ilyen módon csonkítani a kutyákat.

2010. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
akkor bocsánat!!
2010. márc. 27. 19:55
 14/16 anonim ***** válasza:
9:53-as vagyok. azt amit írtam nem feltétlenül rád értettem, csak E/2.-ben beszéltem. És bocsánatot kérek, azt gondoltam te is ilyen vagy, de ezek szerint tévedtem.
2010. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
semmi bajj..
2010. márc. 29. 19:55
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Én most veszek egy cane corso kikutyát mondjuk még 5hetet kell várnom mire 7hetes lesz és már az elsö héten levágták a farkukat születés után mert igy nem fáj nekeik és mire elviszik öket már a ször is visszanö a fülét én sem vágataom le mert csak hozzá értö emeber csinálhatja meg és az állatorvosok már nem csinálják pedig ezek a fajtákhoz kelenne igy csak egy kennel gazdák vágatják magán emberekkel 30,000ftért változo is lehet én ugy döntöttem hogy nem vágatom le mert nema fülétöl lesz kemény hanem ahogyan kinézz és tiszta izom legyen és jó házörzö és kiképzett kutya és ha ez megvan akkor a fülével senki nem fog foglalakozni mert én nem kiállitsi kutyát akarok belöle!
2011. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!