Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lessz belőle baj?

Szerintetek lessz belőle baj?

Figyelt kérdés
A kutyámat sétáltattam és jött egy öreg néni a kutyájával. Tök jól eljátszottak csak az én kutyám annyira belemerült hogy nem látta a nénit és fellökte . Utána felsegítettem és azt mondta nincs semmi baj csak megijedt. Utána tovább ment és ahogy láttam nem haza ment hanem sétáltatta még a kutyáját. Félek hogy feljelent , szerintetek lessz ebböl nagyobb baj ?
2016. jan. 14. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha a néni 80 felett volt, akkor esetleg zúzódása keletkezhetett, ha 80 alatt volt, akkor meg semmi baj nem lesz belőle.
2016. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugodtam . 60 év körüli lehetett de utána még kutyát sétáltatott
2016. jan. 14. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném, hogy feljelent, mivel az neki is bonyodalom lenne. Nyugi.:) ( azt, hogy lesz, 1 sz-szel írják;) )
2016. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1: Ja, mert 80 alatt mindenki egészséges és fitt, a 80-adik születésnapján meg hirtelen lerobban. Tuti.


Kérdező: kicsit túlparázod ezt a dolgot asszem. Azért senkit nem lehet feljelenteni, mert valaki véletlenül elesett, és semmi baja nem lett.

A feljelentgetős nénik egyébként sem mondják, hogy semmi baj, hanem sipákolnak, és ott helyben kihívják a rendőrséget. Te meg ne legyél paranoiás, hát arra megy a néni, amerre akar, nem? Egyáltalán honnan tudod, hol lakik? :D Amúgy meg előbb fog a boltba menni kutyával, mint a rendőrségre, oda ugyenis tutira nem engedik be vele.

2016. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Megnyugodtam :)
2016. jan. 14. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!