Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak elkezdtem...

5 hónapos babámnak elkezdtem almát adni. Mennyi az ideális adag belöle? Következő a barack lessz. Az lehet konzerves is?

Figyelt kérdés

170 ml tápszert eszik.

Igazából nemvtudom mennyi az ideális mennyiség gyümiben .

Legutobb kb negyed almát evett meg,de ez után nem fogadta elrögtön a tápszert.


2015. jún. 15. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Két étkezés közt kell kóstoltatni a gyümölcsöt.

ÉS konzervben bébiételre vagy befőttre gondolsz? utóbbi tömény cukor, inkább nem adnám.

2015. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Almabol kaphat amennyi jol esik neki szerintem. Ha mar rendesen be van vezetve es tudod, hogy nem okoz szorulast, stb. Es gyumolcsbol csak frisset adj mindig. Se befott, se konzerv, csak friss.
2015. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lessssssz......
2015. jún. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két étkezés között add neki. Almabol eloszor csak a levét, pár kanállal, a következő naptól emelheted az adagot, pár nap után jöhet a pépes.

A barackal is igy csináld, először csak mondjuk 3 kiskanál, ha nem üti ki...nem fáj a hasa tőle, következő nap 5 kiskanál...aztán mehet amennyit elfogad.


Az enyémet a barack kiutotte, 3 kanál is csúnyán, örülök, hogy nem adtam neki többet akkor. Igy azt most hanyagoljuk.

2015. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!