Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék majd egy border...

Szeretnék majd egy border collie kutyust. Ti vennétek innen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Volt már nekünk, de sajnos másfél éve elpusztult. Azóta keresgélek, megnéztem már több kennelt. Most találtam egy oldalt, ahol van egy szuka amivel almot terveznek.

[link]

Vélemény? Szerintetek milyen?



2016. jan. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Odafigyel nem csak a kiállításokra, de a munkára és az egészségre is. Szerintem nyugodtan keresd meg.
2016. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátran vágj bele!!!
2016. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
nekem egyáltalán nem a típusom, de végülis leszűrte a kutyát, sportolgat vele, szóval egyáltalán nem gáz. ha hozzáillő kant talál nagy baj nem lehet belőle!
2016. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem pont az tetszik hogy nem az a skót juhász szőrű. Kár hogy nem tudni milyen kan lesz az apa. Vagy ti tudnátok kenneleket javasolni?
2016. jan. 17. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, ha neked ez már nem a skót kategória, akkor jól van, nem vagyunk egyformák.

sok dolgot nem írtál magadról, így nehéz ajánlgatni bármit is. ha vb-t akarsz nyerni bármilyen sportban akkor nyilván ne innen, de hobby sporta, házikedvencnek szerintem jó.

2016. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy ha írsz neki biztos elmondja, hogy milyen típusú kant keres vagy talált már, ha.
2016. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mire keresel kutyát. Hobbira jó lesz.
2016. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem tetszik,szép eredményei vannak agilityben és terelésben is .Ha normális kant választ (ami hasonlóan dolgozó ) szerintem nem lesz baj a kölykökkel.Írj neki szerintem .
2016. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!