Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen a Bento...

Szerintetek milyen a Bento Kronen kutya táp?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
EGy olcsóbb viszonylag megfizethetőbb minőség a Chicopeehez hasonlitanám! hát nem tom én inkább az mondom Eukanuba!
2010. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Bento Kronen tápba a BENTO KRONEN Nutritional Balance at milyen?Én azt olvastam róla,hogy állatorvosok készítették és minden benne van.
2010. márc. 27. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy akkor tudod meg milyen, ha kipróbálod. Hiszen minden kutya más. Az előttem szóló ajánlja pl. az Eucanubát amit sosem adnék pl. én a kutyámnak, mert összetételét nézve ugyanaz lenne, mintha elmennék vele a kukoricásba és na egyél kutyuskám:S

Ha a kutyusod nagyon szép lesz tőle és életkedvvel teli, akkor hajrá, vedd ezt neki. Még mindig jobb, mint a Pedigree pl.

2010. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. Megnéztem 1-2 tápjukat, és legfőbb összetevő benne a rizs. Legalábbis abban amit én néztem, amit kérdeztél azt hirtelen nem találtam.

Ettől van jobb is, de rosszabb táp is.

2010. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a eukanuba csak állati eredetű fehérjét tartalmaz!! nézzetek utána!
2010. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!