Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez nem állítkínzás? Bővebben...

Ez nem állítkínzás? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Láttam már egy régebbi hirdetést is azon 3 kép volt,és egy hordó volt a kutyaháza.Íme a hirdetés:


[link]


2010. márc. 27. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
mire gondolsz pontosan? a körülményei? a lánc?
2010. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem nincs megkötve a kutya, rgo mozoghat oda ahová akar tehát nem, tény hogy nem tiszta de háth... egyébként a hordó nem baj, van olyan kutya akinek háza sincs meg ismerek olyat akinek szép háza van de soha nem ment bele, pedig eléggé nagy volt
2010. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs láncon, a nyakába az egy darab lánc aminek nincs vége
2010. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ez hol többszörös győztes? tiszta ronda
2010. márc. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nos, ha a képet nézem, akkor látszik, hogy a kutya rossz körülmények között van tartva, ráadásul láncon van. Nekem már a láncon tartás is kimeríti az állatkínzás fogalmát, akárki akármit is mond! Úgyhogy sztem ez állatkínzás!
2010. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19:45 vagyok, bocsi most látom, hogy nincs is láncon. De akkor is mocskos a kutya körül minden...
2010. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutya rossz állapotban van. Sovány, fénytelen és rossz minőségű a szőre, az izmai satnyák, a testtartása sem egy boldog kutyára vall. És mocsok is van körülötte.

Igen, állatkínzás. Csak nem tudsz semmit tenni sajnos. Ez Magyarország...

2010. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szegény kutya... hát nem lennék a helyében :-/ az a rongy alatta meg az a lánc... lehet, hogy valami kiszuperált roncstelepen volt házőrző ez a szerencsétlen "többszörös győztes". Minek tart kutyát, aki nem tudja normálisan tartani? :(
2010. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Szerintem láncon van, csak a lánc további része eltűnt a sárban.

Valószínűleg verekedésben győztes.

2010. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mint már említettem az előző hirdetésében 3 kép volt,azon látszott hogy kivan ktve a mocsokban a semmi közepén,szerintem egy tanyán lehet szegényke.
2010. márc. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!