Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes kutyát fogadtunk...

Teak85 kérdése:

Vemhes kutyát fogadtunk örökbe persze nem tudtuk. Van akinek oda tudom adni a kölyköket?

Figyelt kérdés
Nem hivatalos örökbefogadók vagyunk, hozzánkerült a házunknál a hidegbe és ittmardt ünnepek alatt. Januárban elvittem orvoshoz, van benne chip, mire utánajártam hogy került ide elkéstünk a műtétről. Szegényt kidobták mert szoc-otthonba került a gazdája. Tibeti terrier keverék. Nem vagyunk szadisták, olyanok kíméljenek, hogy üssem agyon stb.

2016. jan. 22. 08:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a kutyusok megszülettek, 6 lett, egy sajnos elpusztult pár nappal később. Mindenki jól van, az anyucinak minden speckó energiadús eledelt+ vitaminokat adunk. Állatorvos látta őket szerinte is minden rendben van. Nem voltunk képesek egyet sem elpusztítani. Néhányra már van jelentkező. Az oltások kiskönyv és féreghajtás költségéért adjuk, ha valaki komoly gazdi ekkora költség nem lehet gond. Felelőtleneknek nem adjuk oda őket :)
2016. febr. 5. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!