Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud ajánlani valamit SOS?

Valaki tud ajánlani valamit SOS?

Figyelt kérdés
15 éves Palotapincsi kutyusom, aki egyebként minden nap életvidám délutánra elkezdett erősen fortyogni a hasa. Volt azota székletürités is. Inni éooen iszik enni semmit. Gyenge. Most pihen. Hasa néha még fortyog. Adtam neki neo panpur tablettábol 1 negyedet. A doki volt h ezt ajánlta. De nem érem el sajnos a doktort. És felénk nincs ügyelet. Valaki valami tanácaot tud adni?
2016. jan. 23. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam h a nyakát nyujtogatja.
2016. jan. 23. 19:46
 2/7 rikpat válasza:
Szerintem keress rá neten egy állatorvos számára és hívd föl.Biztos segít.
2016. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. jan. 23. 19:51
 4/7 rikpat válasza:
jobban van a kutyus?
2016. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen jobban van köszi szépen :) Azóta már volt doki is. A neo-pampur tablettától jobban lett, evett és pihent. Csak sajnos vannak rohamai, a doki szerint a keringése miatt. Még sajnos aznap este előjött, de szed rá gyógyszert és mostmár B6 vitamint is :)
2016. jan. 26. 08:50
 6/7 rikpat válasza:
Ennek örülök:)Remélem rendbe jön.
2016. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismét kis virgonc lett :) Remélem nem lesz gond :) Köszönöm, hogy érdeklődtél :)
2016. jan. 29. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!