Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám szemébe belement...

A kutyám szemébe belement valami, mivel tudnám neki kiszedni?

Figyelt kérdés
Belement valami a szemébe, és egy kicsit be is homályosodott neki. Jelenleg nem tudom elvinni állatorvoshoz, csak esetleg holnap.(és a közelben nincsenek is olyan "orvosok", akik igazán értenének a kutyákhoz sajnos) Nem tudok rajta valahogy segíteni? Mivel szedjem ki, hogy ne sértsem meg a szemét?
2008. szept. 17. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van benne?Nem tudod leírni?Mert ha esetleg falevél darab akkor vattával kitudod szedni és utána tudod borogatni kamillával.Csak tudnikéne mi az.
2008. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, még picike kutya, 8 hetes, és a szeme közepébe van egy kicsike barna valami, de arra is gondoltam, hogy valami belekapott neki, és azért ilyen csúnya. És egyre homályosabb. De tényleg nem tudom mi lehet az... :(
2008. szept. 17. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha belekapott valami esetleg a szemébe, akkor az akár el is fekélyesedhet, ami a szeme elvesztéséhez vezethet. Próbáld megoldani, hogy valami normális orvoshoz juss vele.
2008. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
állatorvos!minél hamarabb!
2008. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!