Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Blessed...

Mi a véleményetek a Blessed Borders kennelről?

Figyelt kérdés
Néhány év múlva tőlük szeretnék kutyát. Nektek van esetleg valami tapasztalatotok ezzel a kennellel kapcsolatban? Előre is köszi a válaszokat!

2016. jan. 25. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire kell kutya? A BB kutyák nem show-pamacsok, hanem kiváló munkakészségű, fordulékony, jól kezelhető, intelligens, jó idegrendszerű, jó felépítésű, és remek terelőképességű kutyák nagyrészt. Akkor vegyél BB kutyát, ha sportra kell, vagy nagyon aktív életmódot élsz. Nekem egy félshow colliem van, és én sem vagyok egy lusta ember, de belőle is látom, hogy rengeteg munkát igényel egy sport/munkakutya.
2016. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp sportlok majd vele(agility, frisbee, mentőkutyának akarom kiképezni...)
2016. jan. 26. 22:04
 3/8 anonim válasza:
52%
Sport célra is vannak nála jobb kennelek. Annyira nem jók azok a kutyák. Nem egyet láttam már élőben akár agilityzni akár terelni. Küllemre igaz teljesen munka kutyák, de nem kirívóan jók. Persze ízlések és pofonok. :)
2016. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Például miket ajánlasz?
2016. febr. 1. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg egy tudsz mondani egy jó munkakennelt? Nagyon hálás lennék! Köszi :)
2016. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a céljaidnak megfelel. nekem úgy jön le valamiért, hogy volt már kutyád. ezeket a sportokat próbáltad már? szerintem ha nem vb a cél mindegyikből, csak hobby vagy verseny szinten akkor jó egy blessed kutya.

ha valamelyiket nagyon komolyan el akarod kezdeni, akkor meg nem mindegy, hogy melyiket. az összes egyszerre vérprofi szinten nem fog menni. ha mondjuk azt mondanád, hogy agility vb, eo stb. a cél és már van agilitys múltad akkor nem innen ajánlanék kutyát. biztosan nagyon jó sportkutya lenne, de nem annyira kiemelkedő, hogy ilyen szinten komoly eredményeket érjen el.

2016. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most is van 2 keverékem akikkel agilityzek, szoval majd csak pár év múlva jön majd a border, de majd a késöbbiekben szeretnék mégegyet ha megtudok majd adni neki is minden figyelmet. Szobal első bordernek szerintem elég egy BB kutya is.
2016. febr. 3. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy első bc-nek egy bb még sok is, de volt már kutyád... :D szerintem nem jársz rosszul.
2016. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!