Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxer kutyusnak le kell vágni...

Boxer kutyusnak le kell vágni a farkát?

Figyelt kérdés
Családi kutyus lesz, de én nem szeretem:( Egyáltalán miért vágják le neki? Biztos, hogy nem egy könnyű dolog számukra se:S:S
2010. márc. 29. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ismerősöm boxert tenyészt évtizedek óta.Mesélte,hogy mikor vágták a kutyák farkát,hiába tették nagyon kicsi korban és szakszerűen,a legtöbb kicsi összecsinálta magát a fájdalomtól.

Aki ezt a barbárszokást kultiválja,az ujját vágnám le,utána mást.

2010. márc. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó az én kutyám csonka farokkal született mégis megérti minden kutya amit mondani akar és gyorsabban fut az összes kutyánál akkor most mi van?

Olyannyira barbár szokás, hogy a kiskutya (mint ahogy a belinkelt oldalon is mondják) a beavatkozás után azonnal szopik, úgy viselkedik mint előtte. Na ne essünk már túlzásba! Ideje lenne a valódi állatkínzás ellen küzdeni!

2010. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Általában azok magyarázzák,mit kéne tenni az állatkínzás ellen,akik semmit nem tesznek,csak az észt osztják.

A csonkítás barbár és felesleges állatkínzás,csakúgy,mint pl.a kismalacok érzéstelenítés nélküli herélése.

2010. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Jó hogy a lényeget meg sem hallod. :) A kutyám tökéletesen kommunikál és gyorsabban fut mindenkinél. Igaz így született, tehát nem kellett neki fájdalmat átélnie, de akkor sem szenved hiányt.

Azt pedig nem hiszem hogy meg tudod állapítani egy írásomból hogy én csak papolok-e vagy nem... De akkor tudd meg hogy van egy menhelyi kutyám is, szoktam nekik adományozni, meg ideiglenesen befogadni és önkénteskedni... Akkor most mi van?

2010. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tudod,én elhszem egy többszörös aranykoszorús mestertenyésztőnek,aki majdnem 40 éve tenyészti a fajtát,hogy fáj a kicsiknek,mikor levágják a farkukat.

Ma már Ő sem csonkítja a kutyáit,sőt el sem ad olyannak kölyköt,aki csonkíttatni akarja.

2010. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én sem szeretném csonkíttatni, csak itt, ahol élek minden boxernek csonkítva van a farka. Az enyém lesz akkor az első kivétel:)
2010. márc. 30. 14:51
 17/17 FAKESZmester válasza:

szerintem sokan félreértelmezik a farok levágását,

ez egyáltalán nem fáj a kutyának nem brutál morbid módon kell elképzelni -.-

és nincs betiltva sem !

2011. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!