Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok beszerezni ilyen...

Hol tudok beszerezni ilyen kutyaajtót?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami jó egy nagyobbra nőtt labradornak, és a chipet érzékelve nyílik. Van két kutya és egy cica, szóval legaláb 3 chipet be lehessen programozni. Létezik egyáltalán ilyen?
2016. febr. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Most hirtelen ezt találtam. Elég borsos ára van, és nem tudom, hogy több kódot is be lehet-e programozni.

2016. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közben látom, hogy akármennyi kulcsot lehet hozzá kérni :)
2016. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Uhh, ez jó drága. Hát akkor erről szerintem le kell mondjak... :(

Sima elektromos cicaajtót találtam 30-ért nem gondoltam, hogy egy nagyobb méretű ennyivel drágább.

Meg igazából az a para, hogy egy ekkora ajtón már egy ember is beférhet, a kutyáink meg olyan jámborak, hogy simán elvehetik túlük a kulcsot. SZóval lehet hogy hülye ötlet az egész.

2016. febr. 4. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
a nagyszüleimnek rendes ajtó van, egy keverék kutya ,de elég nagy méretű. ők csináltak egy sövényt oda. Ha nem tudom, hogy ott az ajtó..hát senki nem mondja meg hogy ott belehet jutni. A kertet meg nagy kerítés veszi körbe és elől bokros. A kutya pedig ugyan úgy kedves mindenkivel, de így kitudják küszöbőlni a dolgot.
2016. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem múltkor, de chipolvasósból csak kicsi van, ahogy elnéztem :/
2016. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!