Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy bőr nyakörv...

Jazzmyn kérdése:

Mennyibe kerül egy bőr nyakörv és póráz?

Figyelt kérdés
Unokatesóm régóta szeretne a német törpespiccének egy bőr nyakörvet és pórázt. Közeleg a szülinapja és a tesómmal arra gondoltunk,hogy veszünk neki. Kb mennyibe kerülhet?

2016. febr. 4. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Beírod google-ba, kismillió állatáruházat ki fog dobni, ahol fel vannak tüntetve az árak is.
2016. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontos árat nem tudok mondani, viszont azt ajánlom keresd fel akár facebookon Ambruska Pétert. Fantasztikus minőségű/megjelenésű bőr felszereléseket készít egyedileg, elérhető áron.
2016. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két staffordom kapott keresztapámtól karácsonyra Hunter márkájú, szarvasbőrből készült nyakörvet és pórázt.

A nyakörv 17 ezer, a póráz 21 ezer volt (kutyánként). o.O

Valószínű, hogy egy spiccnek olcsóbb lesz, de fel lehet készülni a horribilis árakra.

2016. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Hunter az egy drága márka, az hogy minőségben is van olyan jó, mint árban, azt nem tudom, de kép alapján szépek. De annak töredékéért is lehet venni bőr pórázt, nyakörvet. Fresiben is árulnak, bár ott én nem találtam normálisan kinézőt, de itt is árulnak elég sok félét:

[link]

2016. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 1600-ért vettem Alphazooban 50 cme-s natúr bőr nyakörvet, egész jó.


Itt is vannak bőrök elérhető árban:

[link]

2016. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!