Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek a kutyás sportok,...

Milyenek a kutyás sportok, kutyasportot üző gazdik? 21/F

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Korod miért fontos ide?
2016. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Sárosak, nyálasak és izzadtak.
2016. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindegyikük másmilyen. Nem értem a kérdést. Nincs általánosságban leírható jellemzés. Kutyánként, gazdinként, kiválaszott sportonként eltérő, ez így nagyon általános. Én spec. nő vagyok, közel negyvenhez, amióta az eszem tudom van kutyám, magam felelősen lassan 20 éve "kutyázom". Vizslámmal agility, frisbee, a nagy öreggel meg amihez kedve van. Ő IPO vizsgás, de már így tízen felül nem annyira motiválható,ámbár egy átlag kutyához képest még mindig nagyon aktív. Hogy ez időben mennyi? Vizsla sccperkábé 4 óra naponta, a Ridgeback meg a fele mostmár,mert idős, bár anno lénygesen több volt, sőt...

Visszakanyarodva a kérdésedhez. Remélem olyanok a gazdik, akik kielégítik a kutyáik igényeit, pláne, ha sportos, aktív, esetleg munkavonalú ebet választottak.

2016. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
jók! de pontosan mire gondolsz?
2016. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Milyenek a tanárok? És a ballett-táncosok? És a furulyaművészek? Kb ilyen szintű a kérdésed
2016. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azok válaszát vártam,akik sportolnak a kutyájukkal. pl:flyball,szánhúzás,vadászat,őrző-védőzés,agiliti,dog dacing,súly huzás,frizbizés. ezekről vélemények,tapasztalatokat kértem
2016. febr. 5. 18:55
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Oké, de mi érdekel? Sok idő, sok energia, jó buli, kiváló hatása van a kutya-gazda kapcsolatra, a kutya általános lelkiállapotára, és borzasztó rossz hatással van a pénztárcádra. Ennél többet igazából csak akkor lehet mondani, ha többet kérdezel.
2016. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mi agilityzünk, ha fejlődni akarsz akkor keresned kell egy jó edzőt, amihez ha rendszeresen akarsz járni( és csak így lehet elérni valamit) akkor minimúm egy hónappal előtte kell jelentkezned és sokszor lehetetlen időpontokba kell eljárni. ezenkívül a helyszín sincs olyan közel(nekünk egy óra pályán) szóval van egy magas üzemanyagköltség és az edzések se olcsók. az én sportomhoz elengedhetetlen a napi szintű tréning, tehát egypár akadálynak kell otthon is lennie(még nagyobb kiadások). az állóképesség miatt napi szinten járunk futni és biciklizni.(még több idő) és ugye a kutyusnak ennie is kell valamit és táplálékkiegészítőkre is szüksége van az izületek védelme miatt. aztán vannak még a versenyek, ha nagyon antiszoc vagy és csak jössz és mész a futamjaid végezével akkor ez egy fél napot vesz igénybe, amennyiben közel van tőled. ezenkívül ugye kell hogy legyen egy kutyád(vagy több és lehetőleg pőrgős meg minden), akit nem tudsz ki-be kapcsolgatni, tehát nem tudsz olyan igazi szünetet tartani és nagyon abba se lehet hagyni. összegezve egy csomó pénz, idő és lemondás szükséges ehhez a sporthoz, viszont iszonyatosan sok dologra megtanít és sokkal többet kapsz tőle mint amit elvesz(barátok, önbizalom, megtanulsz mindennek örülni stb)
2016. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kiemelni ezt az értelmetlen kérdést?
2016. aug. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is. ez egy ertelmetlen kerdes. nezz inkabb youtube-on videokat flyball-rol agility-ről meg miegymasrol.... en sem ertem ,hogy miert szamit itt a korod?!. Nekem vizsláim vannak , illetve Schnauzerem volt. A schnauval 10 vagy talán még többet is agilityztunk.. számomra elvezet volt tanitani a kutyat es a kutya is szeretett tanulni,de jobbak voltak a hosszu ,kiados setak,biciklizesek,futasok a kutyaval. Jobb lenne ha te is inkabb ezt tenned ahelyett ,hogy ertelmetlen kerdeseket emelsz ki.
2016. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!