Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy egy kutya lenyeljen egy fülbevalót és majdnem 3 nap után se legyen semmi?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm vigyázott rá, és azt mondja, hogy nem találja a fülbevalóját, lehet lenyelte a kutya. De ez szombaton volt. Azóta csak kikakálta volna, vagy lenne valami baja, ha tényleg lenyelte volna. Én nem hiszem, hogy lenyelte, amúgy, csak nem olyan butus. De ha mégis, akkor már lenne valami jele, nem?

Eszik, iszik, játszik rendesen.


2011. aug. 16. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben valószínűleg nem nyelte le, csak a barátnőd elhagyta valahol vagy kikakilta, csak nem vettétek észre. Ha lenyelte volna, akkor se lenne semmi baj, egy fülbevaló nem olyan nagy, hogy el tudná zárni a beleit.
2011. aug. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"csak a barátnőd elhagyta valahol vagy kikakilta"


Értem mire gondolsz, de ez így akkor is nagyon vicces. Jót nevettem így késő este...:D


Szerintem is csak elhagyta a fülbevalót a barátnőd és bebeszélitek, hogy a kutya ette meg.

2011. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sorry, késő van már :D Mindegy, remélem amúgy érthető volt mire gondoltam.
2011. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
DUPEACC lebuktál!
2011. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy nem volt a kutya kakijában?Beleturtál?mert ha nem,akkor simán benne lehetett,és nem vettétek észre.
2011. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a kutya ösztöneiben benne lenne az hogy lenyelhet egy fülbevalót akkor a kutyák már rég kipusztultak volna kavicsok és különböző fémek okozta gyomorbántalmakban... Nem eszi meg, max. a szájába veszi, de amint rájön hogy nem kaja kiköpi (esetleg egy kicsit játszik vele).
2011. aug. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bozsikrisz ***** válasza:

Hehe:) Egy fülbevaló elég sok helyre el tud tűnni, bennem soha fel sem merülne, hogy a kutyám megette.

Mert még ha egy rúd kolbász, arra azt mondom, hogy oké, lehet, hogy a kutya volt, de egy fülbevaló....:D

2011. aug. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lenyelte de valahol el akadt benne. Vidd el dokihoz. Annak különösebben nincs látható jele. Az én tacskóm egyszer lenyelt egy tűt azzal se volt semmi csak egyszer röggennél kiderült hogy benne van.
2011. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bozsikrisz ***** válasza:
Utolsó, ezt nehezen hiszem el. Egy tűt nem lehet úgy lenyelni, hogy ne szúrja szét a nyelőcsövét, vagy a gyomrát.
2011. aug. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen beletúrtam a kaikája. Amúgyis felveszem mindig, most nem volt nagyvalami zacsin keresztül átnyomkodni.
2011. aug. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!