Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megint egy kutyatapos tanacske...

Megint egy kutyatapos tanacskeres, bocsi, ha unalmas. (? )

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek es itt a ket "legmenobb" az Eukanuba es a Royal Canin. Az itteni forumokon leginkabb az Eukanubat es az Acanat szoktak osszehasonlitani, az Acana javara.

Itt viszont meg sehol nem lattam Acanat.

A kerdes az lenne, hogy mi a velemenyetek a Royal Caninrol, es osszehasonlitva a tobbi csucsminosegi termekkel kb hol all a minoseglistan.

Koszi!


2010. márc. 30. 10:49
1 2
 11/13 Akiteki ***** válasza:

Szia!

Én régebben etettem RC-t. Egy bajom volt vele, hogy a legdrágább, ami itthon van.

A kutyáim remekül érezték magukat, egyik sem lett rákos, sem egyéb bajuk nem volt a kajától.

Tavaly haltak meg 14 és 15 évesen.

Néhányan úgy tekintenek itt tápokra, hogy szinte oltárt emelnek az egyiknek, az összes többi meg a sátán műve.

Nem vagyok elkötelezettje egyiknek sem, de csakik prémium tápokat adok. Régen Royal Caninnal kezdtem, aztán volt egy remek kanadai táp, ami már megszűnt itthon a Shur Gain. Utána Flatazort ettünk, némelyik kutyámnak ez volt a legjobb, de némelyik viszont túl gyorsan nőtt tőle, ezért álltam át az Eukanubára.

Néha szoktam venni Pro Plant, ha végképp kifogyott a kajánk, akkor elszaladok az állatorvoshoz Happy Dogért. Ha az üzlet felé járok, akkor szoktam venni Nutragoldot.

Két tápnál voltak csak problémáim: az Acanától soványak voltak a kutyáim, de ettől még nem mondom, hogy sz..r, csak nekünk nem vált be. A Hillstől pedig iszonyú hasmenésük volt, az biztosan túl erős volt nekünk.

Szerintem bármelyik prémium minőségű tápot választod, meg fogod látni melyiktől a legszebb a kutyád.

2010. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
a Hillstől az én kutyámnak is ment a hasa, nem kevés ideig:S
2010. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat!

Rajottem, hogy nem fogom tudni eldonteni, melyik a legjobb, mert mindenkinek mas. Ugyhogy csak azt tudom tenni, hogy a sajat, legjobb tudasom szerint kivalasztom a szobajoheto legjobbakat es azokat probalom ki egyesevel. Amelyikektol szep lesz a kutyus, azoknal maradok es idokozonkent valtogatom. Meg kiegeszitem zoldsegekkel meg gyumolcsokkel, azok rosszat nem tesznek. (Mar amelyiket szabad nekik adni)

Szoval koszi a valaszokat! Ne gyilkoljatok meg egymast a kerdesem miatt! :)

Udv!

2010. ápr. 1. 20:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!