Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám néha fel-alá járkál...

A kutyám néha fel-alá járkál a szobában, és nyüszög. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ilyenkor unatkozik. Általában az a vége, hogy lefekszik aludni. Vagy...?
2016. febr. 11. 11:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
ha panelban éltek akkor szerintem unatkozik és szívesen lemenne sétálni/játszani. Amúgy lehet többet kéne foglalkoznod vele és tudnád,hogy mit szeretne, ahelyett, hogy neten lopnád a napot ilyen kérdésekkel
2016. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom nehezen viseli, hogy börtönben kell leélnie az életét. :(
2016. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy unatkozik, miért nem kezdesz el foglalkozni vele? -.-
2016. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kell egész álló nap foglalkozni egy kutyával, csak azért mert speciel itthonról dolgozom, tehát folyamatosan vele vagyok. Naponta 5x sétálunk.


Azoknak az okoskáknak, akik szerint a lakás börtön a kutyának, ajánlom figyelmébe ezt a cikket:


[link]


Ja, és én akkor kérdezek itt, és azt, amit akarok, ugyanis ez az oldal azért van. Inkább az a furcsa, hogy akinek nincs érdemleges vagy hasznos hozzászólása, miért érzi magát mégis feljogosítva a válaszra :S Lúzerek.

2016. febr. 11. 14:00
 5/11 anonim ***** válasza:
És szerinted mi tudni fogjuk erre a választ, hogy miért csinálja? Lehet, hogy akar valamit, lehet, hogy fájdalmai vannak, de mi ezt nem fogjuk tudni megmondani, a te kutyád, te ismered.
2016. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Abból indultam ki, hogy esetleg valakinek van hasonló tapasztalata, és már megfejtette.


Nyilván próbálgatom, hogy mit akarhat ilyenkor, de még nem tudtam rájönni.

2016. febr. 11. 14:20
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként meg ennyi erővel az ÖSSZES kérdésre oda lehetne írni, hogy "mittudomén, te kutyád/macskád/férjed/barátnőd/anyád/gyereked, találd ki te". Szerintem senki nem azt várja ettől az oldaltól, és a hiperintelligens válaszadóktól, hogy megoldják az életét, de mondjuk ÖTLETEKET. De úgy látszik ez túl nagy elvárás.
2016. febr. 11. 14:23
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, ne aggódj és ne törődj a sok okoskodóval. Ha ötször elviszed sétálni, az bőven elég kell hogy legyen. Az én kutyám is csinál ilyet néha, pedig bőven le van mozgatva. Lehet, hogy figyelemre vágynak de nehogymár ők döntsék el, hogy mikor foglalkozunk velük. Főleg nem egész nap. Amúgy meg nem lehet gond nálatok, ha a kutyád úgy reagál, ahogy leírtad. Az,hogy egy idő után lefekszik,azt jelenti,hogy vette a falkavezér viselkedését és megnyugszik. Akkor lenne gáz, ha "hisztizne" vagy követelődzne. Nem szabad hagyni, hogy ők irányítsanak. Nem kell figyelembe venni és kész. De szerintem nálatok rendben vannak a dolgok.
2016. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves utolsó válaszadó! Ez megnyugtató.
2016. febr. 11. 15:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Szuka vagy kan?


Nálunk a szuka tüzelés előtt csinálta ezt,fel alá járkált,nyüszögött,5 percig nem maradt nyugton.


Mi napi 3x sétáltunk. Viszont sokkal többet voltunk lent,jobban lefárasztottunk,fent is próbáltuk és nem babusgattuk!


Mert olvastam,hogy az álmvemhességnek egy gyengébb tünete ez a nyugtalanság.


Játékokat elpakolni,kontaktot vele minimálisra csökkenteni és rengeteget mozgatni,szellemileg lefárasztani.


Nekünk 1-2 hét alatt elmúlt ez a nyöszögös viselkedése.

2016. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!