Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha a kutyám csak 2 naponta...

Baj ha a kutyám csak 2 naponta hajlandó enni?

Figyelt kérdés
Hiába teszem le elé minden nap az ételét nem kéri... Nagy baj ha csak 2 naponta enne? (Természetesen minden nap felkínálnám neki)

2016. febr. 12. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én tápot adok a kutyáimnak, az egyik befalja egyből, a másik változó, mostanában rászokott, hogy megeszi, de csinál néha koplalóhetet...több napig nem eszik. És nincs se lefogyva se elhízva..
2016. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tegnap nem evett semmit csak egy pár falat virslit jutalom falat gyanánt (kb egy fél virsli se volt) és ma délután egy nagyon kicsi vér volt a székletébe. De f*sott tehát nincs székrekedése. Holnap megyünk dokihoz vele. Amúgy nem tudom hogy mit evett... (Illatos úti kutya)
2016. febr. 12. 18:52
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet, bélgyulladása van.

Az én kutyám Natural Protection (valami ilyesmi a neve) tápot kapott, mert ezt javasolta középkategóriás tápnak, az érzékeny gyomrúaknak, és akik fel akarnak szedni pár kilót, mert félholtan került hozzánk a kutyánk..ő 1 zsák táptól több kilót hízott, kiizmosodott, elkezdett visszanőni a szőre, fényes is lett, és megjavult a gyomra, az enyémnek is volt véres kakája, meg hasmenése...

Próbáld meg, hátha nektek is bejön.

De lehet véres kaki sok mindentől, mert az enyém is sokszor ilyen, pedig voltunk már nagyon sok kivizsgáláson...a miénknek kijön egyből ezektől: székrekedés,hasmenés (ezek ritkák szerencsére), ha feltehetőleg tartogatja a kakit, és nem wc-zik egyből mikor inger éri, ezért én kajálás után viszem le 30 perccel kb., és lassan sétálok vele, nagyon hosszan,és mindig van kaksi:), de ezeken kívül lehet még idegességtől is, ez is előfordul nálunk. Esetleg meg lehet nézetni a fogát, bár ugye ilyen esetben általában már alvadt a vér, mintsem friss.

Ha más nem, akkor diéta, és bélflóra-helyreállító tabletta/szuszpenzió - Normaflore.

2016. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!