Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alacsony büdzsés és középminős...

Alacsony büdzsés és középminőségü kutyakaját tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Továbbá a kérdés másik fele az hogy a lidl orlandos kutyatápban fel van tüntetve az "élesztő" mint összetevő,viszont amennyire tudom a kutyák nem emésztik meg az élesztős kajákat. Vagy ez olyan amit megemésztenek és tartalmazza mindegyik ? a maximum határ amit hajlandó vagyok adni tápért az 3 Euro per kiló, 900FT per kiló. ugyanis nemhiszek annak a parasztvakitásnak hogy a kutyának szüksége van 80% os hustartalmu 15 000 forintos kutyatápra ahoz hogy normálisan tartsa magát.totális lehuzás amit egyes tápokért elkérnek és miért? mert csúcsminőségü 5 csillagos bio húsukbol készítik!!! KUTYÁKNAK! a másik meg az, kilóra semmikép se éri meg mert ilyen BARF étrend harmad annyiba se jönne ki és még egészségesebb is. Szóval legyetenek szivesek ilyen konzum idióták most a háttérben maradni a höbözésükkel. És maradjunk racionálisak racionális kutyatáp árak mellet! köszönöm! (muszáj már ilyen stilusban mert akárhányszor szóba kerül a kutyatáp mindig jön valaki fröcsögni hogy etessem akkor olcsó vackokkal meg gabonával aztán sirjak majd hogy 5 évesen meghalt a kutya,)

2016. febr. 14. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Miért nem lehet azt mondani, hogy nem tudsz 900 forintnál többet költeni a kutyára, hanem azt mondod, hogy egy kutyának felesleges? Aki megteheti, megteszi, mert szereti a kutyát és a legjobbat akarja.

Egyébként brit, josera, premiere, bosch, nem a legolcsóbb tápok, viszont annyira nem húzósak, ráadásul nagyon jók, ha az internetről nagy kiszerelésben rendelsz, nem jössz ki olyan rosszul.

Olcsó tápok közül a Chapi talán egész jó.

2016. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja persze, micsoda parasztvakítás az is hogy valaki étterembe jár enni, amikor ott a meki és azzal is jól tud lakni. Mert kb ezt írtad le.


Egyébként nem is értem, miért nem rendelsz tápot a netről? Az 50%-o hústartalmú Acana tápnak 990 forint kilója ha netről rendelsz 18 kilót és még házhoz is viszik ingyen.

Itt érdemes nézelődni: [link]

Amúgy jól írta az első, Brit, Josera, Dog Chow, Eukanuba, Bosch, ezek teljesen jó minőségű tápok jó áron.

2016. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Brit permium", "Panzi fit active", esetleg "Happy dog fit & well", de ez csak nagy tételben van 900Ft/kg alatt. "Arion" is hasonló árkategória.
2016. febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is brittel etetek, 500 és 600 ft/kg körül mozog az ára és a másik kutyám pedig belcandot kap, az már 1000 ft/kg körül mozog, de nekünk nagyon bejött :) Még anno 20 éve volt egy belgajuhászunk(akkor került hozzánk) 16 évet élt és ilyen olcsó sz@rokkal etettük, mert akkor még tényleg nem volt ez a tápmánia, de mindegy is...

és a mekivel példálózóknak üzenném, hogy egyáltalán nem olcsó, lehet h 500 ft a sajtburgermenü, nade kérem az adagokat is kéne nézni..

2016. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az előttem hozzászólónak,hogy felcsillantotta az ép ész és racionalitás sugarát. Mert a többi hozzászólónak hiába mondom maradjanak a varázsbarlangjukban a tévképzeteikkel akkor is jönnek...
2016. febr. 14. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz a tàphoz? Én évek óta nyers húst,mellé zöldséget,és rizst,tésztàt adok. Néha laktózmentes tejterméket.

Sokkal olcsóbban ki lehet hozni,mint a tàpot,és nincs benne semmi mesterséges cucc,a hús tényleg hús.

Egyre több àllatorvostól hallom,hogy nem jó a tàp.

Amikor még tàpoztunk,akkor dog chow-t és eukanubàt etettem

2016. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Annyira nemragaszkadom csak hogy a kutyus sokat van mozgásban és valahogy elkéne látnom fehérjével és zsírokkal mert kétnaponta friss hentes árut beszerezni necces meghát nemtudom. mi adnék neki hogy a havi max 6000 forintba benne legyek ?
2016. febr. 15. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!