Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez így jó? (többi lent)

Ez így jó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem egy Panzi bolha és kullancs távol tartó nyakörvet és egy skudo pet dog ultrahangos bolha és kullancs riasztó ketyerét. Szerintetek ha mind a kettőt ráteszem a kb 5 kilós tacskókeverékemre akkor nem lesz benne élősködő? Egyáltalán mi a véleményetek a Panzi nyakörvről és az ultrahangosról?

2016. febr. 14. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Panzi eleve egy nagyon gyenge minőség, nagyon kevés, szinte semmi védelmet nem nyújt. Az ultrahangos ketyerékben pedig nem hiszek, de valakinek meg bevált.
2016. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vettél volna inkább egy drágább, minőségibb cuccot, jobban jártál volna :)
2016. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most már én is rájöttem hogy jobban jártam volna de tudod kedves akumi kezdő kutyás vagyok. 1 hete van nállam az eb és most ezt a kettőt használom. Legközelebb cseppet veszek neki. Azért kössz a válaszokat....
2016. febr. 14. 18:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!