Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az eszköz más szerint is...

Ez az eszköz más szerint is kínozza a kutyát?

Figyelt kérdés
[link] Lehet csak én vagyok túl érzékeny erre nem tudom,de szerintem az hogy a kutyát "megcsípje az áram" nem megoldás és fájhat is a kutyának.
2010. márc. 30. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Engem csípett már meg villanypásztor. Nem fáj, csak nagyon kellemetlen. Mint egy pofon.

És inkább ez, minthogy a kutya elszökjön, elüsse egy autó vagy csak ne találjon haza. Vagy inkább ez mint a lánc vagy az örökös bezártság. A kutya nagyon gyorsan megtanulja hol vannak a határok. Így nagyjából 2-3 alkalommal csípi csak meg, utána nem megy olyan közel.

2010. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek! Ettől a kutyám százaszor nagyobbakat harap vagy ütközik miközben birkózik a másikkal. Sőt olyan is volt hogy terelés lözben felöklelte a racka, és nem is érdekelte, szóval ez semmi! Van amikor helyre rakja a másik kutya, szerintem az ezerszer jobban fáj neki. Inkább legyen valami baja mert nem nevelték meg? Vannak olyanok amikor más nem hat! Pl most képzeld el. Nálunk van a ház és mögötte a kutyakennel. Nos amíg eljutok az ajtóhoz, pont meglátnak a konyhaablakban, de ha ott nem akkor ahogy kinyitom az ajtót. Most tegyük fel hogy a kutyáim egész nap üvöltenek a kennelben (igazából nem!!). Akkor hogy szoktatom le róla őket? Mert ugye rajtakapni nem tudom! Komolyan én megmozdulok bent a szombámban, már elhallgatnak. Szerintem néha hasznos eszköz.
2010. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs félreolvastam, az ugatásos, kenneles részt ne nézd! Nem figyeltem oda és az elektromos nyakörvre gondoltam. :D De akkor is egyetértek, ez hasznos dolog néha.
2010. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, mint hogy elszökjenek.
2010. márc. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem fáj neki csak meg csíp.bár az én kutyámnak naon tetszik a villany pásztor.direkt nekimegy XD
2010. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!