Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Létezik egérelüldöző hangfrekv...

Létezik egérelüldöző hangfrekvenciát előállító eszköz?

Figyelt kérdés

Mint mondjuk az autóra ragasztható/szerelhető vadriasztó síp.

Nekem persze állóhelyzetbe kellene, a szobába.

Akár szagra (amit én nem érzek természetesen)is gondolok, amit csak az egér érez a család tagjai közül. Stb stb stb.


2010. okt. 3. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Igen, és nagyon jól működik. nekem ilyen van:

[link]

2010. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt is kapható:

[link]

2010. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
És az mire jó hogy átzavarjuk az egeret a szomszédba? Az egeret el kell pusztítani.
2010. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első kettőnek nagyonszépen köszönöm,

a harmadik kedves válaszoló az pedig menjen ars poeticát teríteni az északi sarkra, egyrészt ott talán kíváncsiak rá, nem érint sok embert, meg állítólag időszakosan megszűnik a jégtakaró, úgyhogy maximum egy fél évet kell kibírniuk belőle nyárig, utána megfullad.


Hogy miért válaszolok imígyen, azért mert nekem az említett rágcsáló(k) vidéki lakásban vanak a gipszkarton és az álmennyezet mögött. Namost nem fogom megbontani a falat, azért mert valaki "okos".


Kiegészítésként megpendíteném, hogy a két szomszéd tart terményt, és nem mondanám, hogy mindent megtesznek annak érdekében, hogy kiirtsák az egereket. Tehát ami egér tőlünk elszökik az nagyonis jó helyen van náluk, mivel az ő terményük szaga vonzza ide őket, valamint nem képesek 1 egérfogónál többet kirakni, de azt is a kertjük közepére helyezik kb.


Köszönöm a figyelmet!

(taps taps taps taps taps taps taps taps taps taps taps )

2010. okt. 3. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!