Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még aki vár?

Van még aki vár?

Figyelt kérdés
Még 8 hónap és lesz kutyánk (marha sok idő), egy samoyédünk lesz. (tudom lehetne egy menhelyről is ,de jártunk 4 helyen is és valahogy egy sem lett a szerelmünk, pedig volt olyan akivel több órát is töltöttünk és többszőr is meglátogattuk. Majd keresgéltünk és beleszerettem a samoyédbe, a tenyésztőnek most is lesz egy alom kutyusa, de úgy döntöttünk várunk, amíg el nem készül a lakásunk. Van más is aki vár az új családtagra? Milyen érzés volt mikor megérkezett? Előre megvettétek neki a dolgokat vagy akkor vettétek mikor már megjött?

#kutya #várása
2016. febr. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Jo ha megveszzed elore az itatot meg a tanyert, na meg a fekhelyet, hogy elso naptol szokja.

A tobbi maradhat kesobbre.

2016. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%

Szia! :)

Én is új családtagra várok, habár én egyedül élek. Én már kiskorom óta egy groenendael ( belga juhász egyik alfaja ) kutyust szeretnék, és most végre itt rá a lehetőség. Végre nem leszek egyedül :) Én még egyenlőre csak egy nagy kutyaágyat vettem neki, meg a keféket, a többi dolgot, ( játékok, ilyesmi ) meg kaját úgyis elég lesz később is szerintem :) Én már baromira várom, pedig még majd március-április környékén jön.

2016. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Illetve az etető/itató tálkák már nálam is megvannak, erről megfeledkeztem :D
2016. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na az tök jó :) Neked már nem kell sokat várnod :) hát én annyit várok mint egy babára kb :D szeptemberben vagy októberben lesz a kutyus :)az itatót, etető tálkát mi is megvesszük és az ágyát is ,csak neki kell majd kefe.
2016. febr. 19. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Beszélsz a tenyésztővel, hogy mit ajánl megvásárolni a kiskutyához.
2016. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Én is előkészítettem mindent. Ágyat is varrtam neki, játékokat vettem. Amikor megérkezett, akkor persze kiderült szépen lassan, hogy nem a sípolós játékokat szereti, hanem a plüssöket és legjobban egy felszabdalt pólóból összefont kötéllel tud huzakodni, labdára rá sem néz és a sok-sok munkaórával elkészített magasított oldalú, dupla béléses ágy helyett egy egyszerű párnán jobban esik neki az alvás.

Az én jótanácsom az, hogy ne ess túlzásokba, mert úgyis a kutya fogja eldönteni, hogy mit szeret és mit nem. Persze az alapvető dolgokat mindenképpen tanácsos előre beszerezni, de nagyon sok minden majd akkor fog kialakulni, amikor már megérkezik a kiskutya.

2016. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a játék vásárlással jó tanácsot adtál :) így nem veszek meg fölöslegesen játékot :)
2016. febr. 19. 20:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!