Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belga juhász - Groenendael...

Belga juhász - Groenendael kutyusnak milyen feltételek szükségesek? Amiket én tudok biztosítani, azok lent elolvashatóak!

Figyelt kérdés

Kan kiskutyát szeretnék, de a későbbiekben ivartalanítanám, ugyanis csupán hobbi kutyusnak, társnak akarom.

Kertes házban lakok, és szabad bejárása lehetne a házba, illetve az udvaron is lehetne, ha akar.

Én napi minimum 5 órát biztos tudnék foglalkozni vele, sétálni is letudnám vinni, stb.

Prémium kutyatápot kapna, és persze a kötelező oltásokat is mind megkapná, féreghajtóval, chippel együtt.

Ám amíg nem vagyok itthon, egyedül lenne, ami minden nap minimum 8, maximum 10 óra lenne, viszont kettő kutyát nem szeretnék. Lefoglalná magát egyedül?



2016. febr. 19. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Le :) jól lemozgatod és nem lesz gond :) jó gazdi leszel :)
2016. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem ugyanilyen kutyusom van, kan kutya, bár nincs ivartalanítva. Én lakásban lakok, és itt is tökéletesen el van, annak ellenére, hogy csak 2-3-szor van sétáltatva. Ő már 5 éves, így már nem ANNYIRA (:D) igényli a mozgást. Amikor kicsi volt, kb. az első 1 évben, napi 5-6-szor kellett sétáltatni, bár ha te kertes házban laksz, akkor elég kb. 3-szor. Figyelj arra, hogy soha ne hagyj fontos iratokat szabadon, mert szét fogja cincálni, emellett a teásdobozokkal sem érdemes kísérletezni :P (Nekünk egyszer 5 doboznyi teát szétszedett a padlószőnyegre >.<)

Egyedül lehet unatkozna, viszont a kert biztos lefoglalná :D

Amikor 2 éves volt, került ide egy macska is, és imádják egymást, állandóan együtt alszanak, stb. Azóta csak nagyon-nagyon ritkán tesz tönkre dolgokat.

Azt tudom még talán elmondani, hogy neveld rendszeresen, esetleg menj vele rendszeresen kutyaiskolába, mert különben engedetlen lesz, és rángatni fog, ami nem kellemes érzés :D Egyszer SZÓ SZERINT repültem utána >.<

De! Ha megneveled, nagyon engedelmes és hálás :)

Ha szabad kérdeznem, kitől veszed a kutyust? Mert én Hicsák Anitától vettem (pontosabban a szüleim vették, nem vagyok én olyan gazdag :D), és nagyon szép és egészséges kutyái vannak :) Nekünk a du Chateau de Montmirail elnevezésű családból származik a kutyus. :)

[link] itt az oldal ééés:

[link]

Ilyenek a kutyák :)

Mit is mondhatnék még... ?

Ja, igen. Állandóan rád fog ugrálni :D

Remélem, segítettem. :)

2016. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jaaa és 12/L :)
2016. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat :) Próbálok jó gazdi lenni majd.

Igen, kutyasuliba mindenképp próbálok majd járni vele :D ( én pont 12 éves korom óta szeretnék ilyen kutyust.. most nagyon irigyellek :) )

A kérdésedre válaszolva a Black Obsidian Kennel-ből lenne a kiskutyus, de ez még nem full biztos.

Köszi, hogy írtál, hidd el, sokat segítettél :)

2016. febr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!