Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim kilopták a táskámból...

A kutyáim kilopták a táskámból a FOGAMZÁSGÁTLÓT és megették (11 szem). Mi bajuk lehet tőle?

Figyelt kérdés
Nem vicc! Komolyan kérdem.
2010. márc. 31. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi, de tényleg. pár nap és kiürül belőlük a felesleges hormon.
2010. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
80%
én inkább azon aggódnék h neked mi bajod lesz
2010. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
63%
hát ez nagyon élrdekes :P
2010. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű hogy valami bajuk lehet, de azért hívd fel az állatorvosodat, és ha megvan akkor nézd meg a gyógyszer használati útmutatóját, hátha ír valamit arról hogy mi van ha túl sokat szed be valaki, de nyugi nem hiszem hogy problémájuk lesz belőle, max egy kicsit megzavarja a hormonjaikat, és később fog tüzelni, ha szuka
2010. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem semmi, mert van még 3 levél. Csak miattuk aggódtam. Nehogy megnőjön a mellük és elvékonyodjon a hangjuk. :D
2010. márc. 31. 11:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha úgy is lesz, egy idő után visszafejlődik, éa az ugatásuk is rendes lesz.
2010. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem csak a gyógyszertől lehet baja, hanem a csomagolásától... gondolom, ki kellett bontaniuk a csomagolást, azaz megehették a borítást... az meg szerintem baj lehet.
2010. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
100%

Csomagolás veszélyesebb. Elvághatja a száját vagy megakadhat a belében. A humán ösztrogén nem hat a kutyákra.

Nálatok is olyan falka lehet, mint nálunk. Múltkor a pénztárcámat lopták ki a táskámból. Megrágták a bankkártyámat és a zuhogó esőben szedegettem össze az ezreseket a kertben. :))

2010. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A csomagolást meghagyták, csak megrágcsálták kicsit. UTOLSÓNAK: Igen, ismerős, nekünk 2 yorkink van, 2 fiú, és bűn rosszak. Minden szétrágnak, megtépnek,ellopnak, tönkretesznek. Nem tudom mit csináljak. Neked van ötleted?
2010. márc. 31. 22:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne lesz bajuk, de ha bűn rosszak, akkor nagyon el kell pakolnod mindent előlük.A yorki elég mozgékony , kíváncsi kutya, lehet, jobban le kellene őket fárasztanod.Tévhit, hogy kicsi a mozgásigényük, óriásiakat tudnak rohangászni, nálunk a lakótömbben van 3 is, nekem tacskóim vannak(kettő), de az enyémek jók és nem rongálnak, de nem is pörögnek úgy, mint ezek a kis szőrmókok.Mindent jó magasra mint a kisgyerekes lakásban!
2010. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!