Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlen 2 szem fogamzásgátlót...

Véletlen 2 szem fogamzásgátlót vettem be. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Teljesen elfelejtettem, hogy ma már bevettem 1et, és most bevettem még egyet. Holnap hagyjam ki vagy szedjem tovább rendesen?
2011. okt. 24. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd ki holnap,mert addigra kiürül a szervezetedből(12 óra),ugyanúgy,mintha egyet vettél volna be,és nem leszel védett.Szerintem szedd ugyanúgy tovább.De mivel 1 nappal hamarabb fogod befejezni a levelet,a ciklusod is változik,lehet hamarabb jön meg egy nappal..
2011. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A betegtájékoztató leírja mi a teendő,tudsz olvasni? Ez egy gyógyszer,vagy kérdezd meg a patikában,vagy hivd fel holnap a dokidat,vagy csak simán olvasd el a betegtájékoztatót,ahelyett,hogy laikusoktól kérdezel .
2011. okt. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhes leszel
2013. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!