Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ötletetek hova köthetném...

Van ötletetek hova köthetném ki a kutyát?

Figyelt kérdés
Szeretném magammal vinni amikor viszem a gyerekeimet oviba. Eleve oda nem vihetem be, ezért ki kellene kötni arra a néhány percre míg bent vagyok. Hogy oldanátok meg?
2016. febr. 24. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%
Pl kerítés,pad. Megfogom a porázt és odakötöm. Nekem Pitbullom van meg Németjuhászom.
2016. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Azért egy oviba bevinni, átadni a gyerekeket, nem pár perc. Érdemes reszkírozni, hogy ellopják, netán bántsák a kikötött kutyádat ?
2016. febr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem igazán látjuk innen az említett óvoda bejáratát...odamész,körbenézel és kikötöd valamihez,ami ott van. Gondolom nem olyan választ vársz,hogy viszel magaddal rudat,kalapácsot és ahhoz...
2016. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%
Utolsóhoz csak annyit,hogy ennyire azért nem sötét a világ, a mi óvodánk előtt is szinte minden érkezés-távozás időszakban van 1-2 kutya, közvetlenül a bejárat mellett,senki nem bántja őket, nem hiszem hogy a legtöbb állatkínzó egy bekamerázott ovoda előtt vadászna.
2016. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Miután nem ismerjük a környéket... mindenesetre ha kikötöd, akkor szájkosárral, sok okos szülő engedi, hogy a gyereke odakapdosson idegen kutyák felé, azok meg mint a polipok, 8 karral csápolnak és sikítanak is hozzá, nem minden kutya reagál erre jól. Én a helyedben inkább megbeszélném egy másik "kutyás" anyukával, hogy az ovi előtt találkoztok, ő is hozza a kutyáját, aztán felváltva vigyáztok mindkettőre, míg a másik bent van.
2016. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Én is olyan vagyok aki mindenhova viszi a kutyáját, de egy ovis átadás nem 1-2 perc. Tutira nem vinném magammal.

Eleve nem szeretem gyerek környezetbe vinni, pláne felügyelet nélkül. A gyerekek kiszámíthatatlanok, ki tudja melyik fogja elkezdeni szándékosan provokálni a kutyát. Kedves, türelmes, gyerekszerető kutyám van, de azért a türelme véges. Ő is odakaphat, de egy neveletlen gyerek is kiélheti rajta a reggeli frusztrációját (nem minden gyereket tanítanak meg az állatokkal való kulturált viselkedésre). Vagy a másik véglet, hogy éppen kedvet kap, hogy milyen cuki, anyuka meg gondol egyet és elviszi, mert a gyereknek mindent.

Nem létkérdés a kutya az oviig, szóval én nem vinném magammal.

2016. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Bejárat közelébe ne, mert akadályozhatja a bejutást. Biciklitárolóhoz ne, mert szintén útban lehet. Olyan helyet keress, ahol kényelmesen el lehet férni mellette, nem akadályoz senkit a szabad mozgásban. Próbáld elkerülni, hogy bárki beléd köthessen a kutya miatt.
2016. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Gyereked van, de annyi sütnivalód nincs, hogy mihez kösd ki a blökit?
2016. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akik a kérdésre válaszoltak azoknak köszönöm. Aki nem, az magát minősíti. A helyzet az hogy ez egy falusi óvoda, ahova a másik faluból jönnek gyerekek busszal, hajnalban. Mi 8 körül szoktunk odaérni, szóval mi vagyunk az utolsók, esély sincs hogy a gyerekek nyüstöljék :)

Ellopni sem fogják, ugyanezen okból, plusz nem egy fajtatiszta kutyáról beszélünk. Nekünk fontos mert a családunk tagja, de másnak nem értékes. :) És az átadásról annyit, hogy bemegyek, és kijövök. Ez max 2 perc, mert a gyerekeim maguktól vetkőznek és öltöznek, nem szoktam megvárni :)

2016. febr. 24. 13:07
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Sehova. Nem tudhatod, melyik gyerek hogy reagál rá, ha elkezdik piszkálni, kész a baleset, de ha nem is bántja a gyereket, akkor is állatkínzás hagyni, hogy cs.sztessék, még arrébb menni sem tud. Nem hagynám egy óvoda mellett felügyelet nélkül. Ennyit kibír a kutya otthon.
2016. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!