Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány deka húst adjak naponta...

Hány deka húst adjak naponta egy 12 éves puli kutyusnak, hogy se túl sok ne legyen, de ne is éhezzen?

Figyelt kérdés
Otthagyni sajnos nem lehet előtte, hogy magának annyit egyen amennyit kíván, mivel légcsőtágulata van, csak kézből tud enni naponta többször kicsit.

2016. febr. 24. 15:54
 1/5 Trafó1 ***** válasza:
49%
neked hány kalória kell egy nap, oszd vissza súly alapján és annyit, másik megoldás, némely kutyakaja oldalán rajta van mekkora kutyának menyit kell adni a tápból/konzervből szerintem a jófajta konzerv hasonló tápértékű a hússal no kb annyit.
2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trafó1 ***** válasza:
2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trafó1 ***** válasza:
2016. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mind hasznos. Ezek szerint eddig túletettem. Csak 7 kg, tehát sovány eléggé, ehhez próbáltam belediktálni napi 40dkg felvágottat. Akkor ezek szerint elég napi 20dkg hús neki.
2016. febr. 24. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A 40 dkg felvágott nem egyenlő 40 dkg hússal. A felvágott nagy része víz, valamint egyéb adalékanyagok, mint pl. szója, húst minimálisan tartalmaz.
2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!