Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatenyésztés almot szeretné...

Kutyatenyésztés almot szeretnék bejelenteni kevés a kannoknak a hely?

Figyelt kérdés

8 kan született és 2 szuka :/

[link]


2016. febr. 25. 00:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Ja, mellesleg egy szaporító mégis mi a jó francnak akarna bárhova is almot bejelenteni?
2016. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Az igaz utolsó,de aki tenyésztéssel akar foglalkozni az a kutyája tenyésztőjénél szokott érdeklődni.


Nekem eszembe nem jutna ilyen kérdéseket kiírni GYK-ra,mikor akitől vettem a kutyámat benne van x éve a szakmába,általában gazdi a tenyésztővel elég jó kapcsolatban szokott lenni,tehát egy telefon és meglett volna a kérdésre a válasz.


Ettől függetlenül,mivel ehhez én nem értek, itt jelenlévők se tudják 100%-ra így a legjobb lenne tényleg a kutyád tenyésztőjével konzultálni vagy felhívni a MEOE-t ügyfélszolgálat náluk is van,szerintem.

2016. febr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
75%

ma 12:06

Ha olvastál volna vissza, akkor utalás volt arra, holland a kutya tenyésztője. Kétlem,hogy egy holland elmagyarázná a magyar alombejelentő kitöltését.

2016. febr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert aki tenyésztő, az már kérdést sem írhat ki, mert ugye attól rögtön szaporító lesz. Legközelebb, ha lesz olyan kérdés, hogy mi a különbség a tenyésztő és a szaporító között, írjátok oda azt is, hogy "az igazi tenyésztő soha semmit nem kérdez a gyakorin, minden pitit üggyel a tenyésztőt hívogatja, akkor is, ha az hollandként semmit sem tud a magyar alombejelentő kitöltéséről."
2016. febr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az első alom bejelentésénél a MEOE irodában az ügyintéző segített kitölteni a papírokat. Ott elmagyarázott mindent, de később is bármikor kérdezhettem, hogy mit hogyan kell csinálni? Nincs ezzel gond. Senki nem úgy lesz tenyésztő, hogy alombejelentést csinál először.
2016. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
nyugi, engem is leszaporitóztak, amikor azt kérdeztem, hogy lehet számitógépen virtuális törzskönyvet szerkeszteni alomprezentációhoz:)))
2016. febr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

12:22

Olvastam!

De ettől függetlenül angolul nem lehet kommunikálni??? :D Tenyésztők általában az angolt nyomatják. Gondolom a kérdező is csak elbeszélgetett vele és nem webfordítóból írt neki levelet,hogy neki kell egy kutya.


De oda írtam,hogy MEOE ügyfélszolgálatnál is lehet érdeklődni,nem csak azt,hogy tenyésztőnél.


Én nem írtam,hogy szaporító,csak nekem speciel előbb eszembe jutna a kutyám tenyésztőjével egyeztetni vagy pedig MEOE ügyfélszolgálattal.


Ezt úgy mondom,hogy mentettem kutyám van,tenyésztéshez semmi közöm,de reálisan végig gondolva én így tennék. Nem pedig ide írnék. Ennyi.

2016. febr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
52%

Időpont ma 08:49

Ez az oldal azért él, mert az emberek többsége egyszerűbbnek tartja ide beírni a kérdését, mint időt szakítani pl telefonálni , vagy akár bepötyögni a gugliba a gondját.

Ez van.

2016. febr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó előtti: én nem szeretek telefonálni, kényelmetlen, kicsit félek is tőle, ez valami fóbia, ami több embernek van, mint gondolnád. Nem azt mondom, hogy a kérdezőnek is ez a problémája, de akár ez is lehet. Meg más is. Feltett egy normális kérdést, ha tudod a választ, segíts neki, ha nem, lépj tovább. És igaza van annak, aki szerint ez élteti az oldalt, hogy az emberek guglizás meg telefonálás helyett ide írnak.
2016. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Ja és azt még mindig nem tudjuk, hogy szerinted a holland tenyésztő hogyan segítene kitölteni a MAGYAR NYELVŰ alombejelentőt.
2016. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!