Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennelek...

Golden retriever kennelek közül melyiket ajánljátok? Milyen árban vannak a kiskutyák? Ár sajnos sehol nincs!

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem akarok bunkó lenni és megbántani! DE sztem menj be egy menhelyre nézz a kutyák szemébe lásd a fájdalmat. Ha kijösz kutya nélkül talán nem való neked kutya. Egy menhelyi kutyus is annyira hűséges és annyira tud szeretni mintha fajtatiszta lenne. Ha nem akarsz keveréket akkor vannak kimondottan fajtamentők. Nem ítélkezem mert nem ismerlek. Ez az ÉN véleményem. Ami sok mindenkiével nem eggyezik meg úgyhogy ne essetek nekem!
2016. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"menj be egy menhelyre nézz a kutyák szemébe lásd a fájdalmat"

Ez fájt. Jártál te már valaha menhelyen, vagy csak a neten keringő megható feliratú promófotókat nézegetted?

A menhelyi kutyák szemében nincsen fájdalom. Kevés kivétel van, nyilván - azok kerülnek rá a fotókra :) A többi csak azon gondolkodik, hogy mikor lesz séta, játék, simi, kaja - mint egy normális kutya.


Kérdező: árat nem fogsz találni, a kutya nem egy fix áras termék, függ az adott párosítástól, függ az adott kölyök tulajdonságaitól. Amelyik tenyésztő szimpatikus, azzal vedd fel a kapcsolatot.

2016. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Képzeld menhelyi önkéntes vagyok! 7mentett kutyánk van! És te jártál menhelyen? Szted a bántalmazott ross sorsú vagy kidobott kutyák csak a játékra kajára sétára várnsk? Egyből megbíznak az emberbe? Hát elmondom neked hogy NEM!
2016. febr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Strawberry Goldens Kennel.

Egyszer leveleztünk kiskutya-ügyben, nekem 250.000-et írt a tenyésztő egy kiállítási minőségű kicsire. :) Nagyon szimpatikusak voltak, kedvesek, közvetlenek.

2016. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az 1.vagyok! Itt egy link! ⬆
2016. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Reedygold. Hu 240.000 egy hobbi célú kiskutya nyár végére elvihetők a kicsik, a tenyésztő Monor -ön él.
2016. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lively Golden kennel, ott is 240 ezer forintot mondott nekünk a tenyésztő a tavaszi alomra. Onnan hoztunk volna el egy csöppséget, de sajnos közbejött valami, ami miatt nem tudjuk bevállani most :( egyszer talán lesz goldenem.

De Neked sok sikert hozzá! :)

2016. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy dràga..150 ezerre saccoltam! 240??? Pfh! Horror összeg! Bármilyen családból származzon is, brutál sok!


Menhelyről felnőtt kutyát nem szeretnék elhozni 2 kisgyerek mellé! Ki tudja, régen hogy szocializálták! Kölyök kutyát esetleg...

2016. febr. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!